Kerem Alışık’a ceza şoku! Sette Murat Ünalmış ile kava etmişti

Bir Vakitler Çukurova dizisinde rol alan Kerem Alışık ve Murat Ünalmışın setteki tartışmaları mahkemeye taşınmıştı. Ünalmış’a “Hıyar oğlu hıyar …

09.10.2022
178
Kerem Alışık’a ceza şoku! Sette Murat Ünalmış ile kava etmişti

Bir Vakitler Çukurova dizisinde rol alan Kerem Alışık ve Murat Ünalmışın setteki tartışmaları mahkemeye taşınmıştı. Ünalmış’a “Hıyar oğlu hıyar” diyen Alışık’a para cezası verdi. İşte tüm detaylar…

Daha evvel birçok dizi, sinema ve reklam sinemasında rol alan Kerem Alışık, Bir Vakitler Çukurova setindeki rol arkadaşı Murat Ünalmış ile tartışarak mahkemelik olmuştu. “Hıyar oğlu hıyar” diyerek Ünalmışa’a hakaret ettiği ileri sürülen Alışık için mahkeme son kararı verdi.

Bir Vakitler Çukurova

PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI

Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatı Bulutcan Kıran aracılığıyla hata duyurusunda bulunulmuştu. İddianamenin kabul edilmesi üzerine açılan davada Kerem Alışık hakkında Murat Ünalmış’a yönelik hakaret ettiği şahit beyanları ile doğrulandı. Başarılı oyuncunun 2021 yılında açmış olduğu dava sonucunda Alışık, cürmün işleniş biçimi, hatanın konusunun kıymet ve pahası, sanığın kastının tartısı ile hedefi gözetilerek Türk Ceza Kanunu’nun 125/1 unsuru uyarınca isimli para cezası aldı.

MURAT ÜNALMIŞ VE KEREM ALIŞIK NEDEN HENGAME ETTİ?

Dizisinin 24 Nisan’da Karaahmetli köyünde yapılan çekimleri sırasında Kerem Alışık ile Murat Ünalmış ortasında tartışma çıkmıştı. Tartışmanın akabinde sete orta verilirken avukatını arayan Ünalmış, kendisine “Hıyar oğlu hıyar” diyen rol arkadaşı Alışık’tan şikayetçi olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İnekler ve kedinin dostluğu herkesi mest etti!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.