Tamer Karadağlı bomba projeyle ekranlara dönüyor! TRT dizisindeki yeni rolü şaşırttı

Usta oyuncu Tamer Karadağlı TRT dijital’de yayınlanacak olan yepisyeni bomba bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oynadığı dizilerdeki …

25.11.2022
81
Tamer Karadağlı bomba projeyle ekranlara dönüyor! TRT dizisindeki yeni rolü şaşırttı

Usta oyuncu Tamer Karadağlı TRT dijital’de yayınlanacak olan yepisyeni bomba bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oynadığı dizilerdeki performansıyla konuşulan Karadağlı, bu sefer özel hareket polisini canlandırmaya hazırlanıyor.

Çocuklar Duymasın dizisyle büyük bir çıkış yakalayan usta oyuncu Tamer Karadağlı son olarak Savaşçı dizisinde yer almıştı. Karadağlı yeni dizisinin hazırlıklarına başladığı muştusu geldi.

Usta oyuncu kendi üretim şirketi ATK’nın dizisinde rol alacak. Yapımcılığını da kendi üstlendiği Serhat dizisinde Güneydoğu’dan İstanbul’a gelen bir özel harekat polisine hayat vereceği öğrenildi.

tamer karadağlı serhat dizisi

ÖZEL HAREKETÇİYİ CANLANDIRACAK!

Hem oyuncu hem de yapımcılığını üstlendiği Serhat dizisinin çekimleri başladı. TRT dijital’de yayınlanacak olan dizide tüm hazırlıklar yapıldı. Dizinin direktörlüğünü Bora Tekay üstlenirken dizinin konseptine Haluk Özenç ve Tamer Karadağlı birlikte imza atıyor.

tamer karadağlı serhat dizisi

SERHAT DİZİSİNİN OYUNCULARI BELİRLİ OLDU

İlk dönemi 10 kısımdan oluşan dizide Leyla rolüne hayat veren Nefise Karatay, Tamer Karadağlı’nın (Serhat) partnerini oynuyor.

Dizide Volkan Severcan, Demir Karahan, Muhammet Emre Kaya, Tutku Topaç, Haluk Özenç , Filiz Çelik , Mert Özbek, Burcu Karakaya , Pınar Tuncegil  ve Tamer Yiğit esas rolleri paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sosyal medya fenomeni “Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı!

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.