Bayramda ziyaret edilecek yerler

Dini bayramların manası maneviyatının şanlı olmasıyla alakalıdır. Bayramları tatil hedefli görmek yerine hanedan-ı bedel olarak görerek ailecek …

27.07.2022
204
Bayramda ziyaret edilecek yerler

Dini bayramların manası maneviyatının şanlı olmasıyla alakalıdır. Bayramları tatil hedefli görmek yerine hanedan-ı bedel olarak görerek ailecek ziyaret etmeniz gereken yerleri sizler için hazırladık. İşte, bayramda ziyaret edeceğiniz yerler…

Bayramlarda mutluluklar paylaşıldıkça artmaktadır. Aile büyüklerinizin isteği alarak onlarla vaktinizi geçireceğiniz güzel ve huzurlu bir bayrama İstanbul’da sahip olabilirsiniz. Ailenizle gezebileceğiniz ve bayram ziyaretinizin makbul olacağı yerleri sizler için hazırladık. Bayramlık tadındaki yerlere aileniz ve sevdiklerinizle gidebilir, güzel anıları albümünüze yerleştirebilirsiniz. Pekala İstanbul’da bayram ziyareti yapılacak yerler nereler olabilir? İşte, İstanbul’da bayram ziyareti için teklifler…

İSTANBUL’DA BAYRAM ZİYARETİ İÇİN ÖNERİLER

Türk ve İslam Yapıtları Müzesi, İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Bayramda ailecek maneviyatı yüksek olan Türk ve İslam sanatı yapıtlarının olduğu ilk Türk müzesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeşilliklerin ortasında bir hayvanat bahçesi. Polonezköy, görünümü ve havasıyla hayli ağır ilgi gören Beykoz’un ilçelerinden biridir. Tabiatla başbaşa kalacağınız Polonozköy’de, hayvanat bahçesine gidebilir,hayvanları ziyaret edip bakımlarını gözlemleyerek ailecek Ramazan bayramına bir farklılık katabilirsiniz.

Büyükada Dilburnu Mesire Alanı ailecek gidilecek en meşhur Piknik Alanı yeridir. Görünümü, sessizliği ve sakinliği size ve ailenize uygun gelecek. Ada havasıyla Ramazan Bayramı geçirmek için bir çok Türk sinemalarına husus olmuş Dilburnu’nu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da (Avrupa- Anadolu ) her iki yakada bir çok Huzur Meskenleri bulunmaktadır. Bilhassa bayramda ziyarete açık olanları huzur konutları ailecek yapacağınız mübarek ve makbul ziyaretler biri olacaktır. Ailenin pahasını daha yeterli anlayacağınız huzur meskenleri, bayramda güldürmenizi bekleyen yüzler ile sizleri bekliyor.

Stres atacağınız yerler ortasında bir doğal ömür ortamı da Beykoz‘a bağlı Riva ilçesi. Riva‘ya ailecek gidebilir, bayram sevincini görkemli görüntüsü ve eşsiz sakinliğinden alabilirsiniz. Ailecek kahvaltı yapabilir ve beğenilen sohbet edeceğiniz yerlerde kısa müddetli konaklama yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.