Merve Dizdar’dan Paklar Apartmanı dizisi hakkında olay itiraf!

Başladığı günden beri izleyicinin beğenilen dizisi olan Günahsızlar Apartmanı 2 dönem boyunca yayın hayatına devam etti. Dizide kuvvetli bir karakteri canlandıran Merve Dizdar’dan biten dizi hakkında çarpıcı itiraflar geldi.

06.01.2023
163
Merve Dizdar’dan Paklar Apartmanı dizisi hakkında olay itiraf!

Başladığı günden beri izleyicinin beğenilen dizisi olan Günahsızlar Apartmanı 2 dönem boyunca yayın hayatına devam etti. Dizide şiddetli bir karakteri canlandıran Merve Dizdar’dan biten dizi hakkında çarpıcı itiraflar geldi.

Psikoloji ve dram çeşidiyle yayın hayatına başlayan ve birinci yayınlandığı günden beri izleyici tarafından ağır ilgiyle takip edilen Günahsızlar Apartmanı, 2 dönem boyunca ekranlarda izleyici ile buluştu. Canlandırılan her karakterin büyük ilgi gördüğü dizide Gülben karakteriyle yıldızı parlayan Merve Dizdar ise dizi hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Merve Dizdar

DİZİ ÇEKİLDİĞİ HER KISIM AĞLADI

47. Altın Kelebek’te En Uygun Bayan Oyuncu mükafatını kazanan Merve Dizdar, bir dergiye verdiği röportajda dizinin çekildiği her kısımda ağladığını tabir etmişti. Canlandırdığı karakter hakkında yorum yapan Dizdar, bu karakter nedeniyle uzun bir mühlet depresyona girdiğini söyledi.

Merve Dizdar

KARANLIKTA OTURUYORUM

Ünlü oyuncu; ”Beş gün set vardı, her günü travma, her gün ağlıyordum. Ben her sabah perdelerimi açarak güne başlarım olağanda. Çekimler sürerken fark ettim ki, perdeleri açmıyorum, karanlıkta oturuyorum. O derece etkiliyor beni rol. Kendimi ne kadar korusam da bir depresyona sürüklüyor. Buna karşın Günahsızlar başıma gelmiş en hoş şeylerden biri” ifadelerinde bulundu.

Masumlar apartmanı Gülben

“İŞİM BİTTİKTEN SONRA OYNADIĞIM KARAKTERİ BIRAKMIYORUM”

Empati hakkındaki görüşlerini şu biçimde tabir eden Dizdar: ”Bence empati bir oyuncunun en kıymetli silahı. Bu bende fazla var ve sıkıntı bir şey. İnsanı daha yeterli anlamayı sağlıyor ki, bizim işimiz de insanı anlamak. İşim bittikten sonra oynadığım karakteri bırakamadığım için tahminen de Gülben bu kadar farklı ve üzerine hâlâ konuşabildiğimiz bir karakter olmuştur.” yanıtını verdi.

Marve Dizdar Günahsızlar Apartmanı Gülben karakteri

“BEN PARASIZLIK GÖRDÜM”

Başarılı oyuncu kendisine gelen makûs yorumlar içinde şu kelamlara değindi; “Ün seni bu türlü yaptı diyorlar fakat hayır, ün beni bir şey yapmadı. Yapamaz da, zira ün benim yol göstericim değil. Ben ünlü olmasaydım da mesleğimi yapardım. Ün mü yani insanları şımartan? En azından benim için bu geçerli değil. Ben tiyatrocuyum. Tiyatro disiplini aldım, ailemden de bu türlü eğitim aldım, bu türlü büyüdüm. Benim şımarmam çok güç. Beni parasızlık da etkilemez, ben parasızlık gördüm. O yüzden bana her şeyi desinler lakin bunu demesinler. Ben personel çocuğuyum, beni bu türlü yıldıramazlar!”

Merve Dizdar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan Sofuoğlu’nun üç yaşındaki oğlundan ‘Drone Show’

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.