Cennet Mahallesi’nin Pembe’si Melek Baykal’dan korkutan haber! Geçirdiği kazayla…

Cennet Mahallesi isimli dizi ile ün kazanan usta oyuncu Melek Baykal, geçtiğimiz gün bir kaza geçirdiğini toplumsal medya hesabından yayınladı …

20.10.2022
165
Cennet Mahallesi’nin Pembe’si Melek Baykal’dan korkutan haber! Geçirdiği kazayla…

Cennet Mahallesi isimli dizi ile ün kazanan usta oyuncu Melek Baykal, geçtiğimiz gün bir kaza geçirdiğini toplumsal medya hesabından yayınladı. Sevenlerini korkutan haberi veren Baykal, son durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü oyuncu Melek Baykal, ismini Cennet Mahallesi dizisinde oynadığı Pembe karakteriyle tanıtmıştı. Akabinde Akasya Durağı, Güzel Aile Babası üzere üretimlerde da uzunluk göstererek, ekranların sevilen ismin olmayı başarmıştı. Mesleğinin daima bir alanını tiyatro için ayıran Baykal, tiyatro oyununun turnesine devam ediyor. Kelam konusu olan turne kapsamında kaza geçiren Baykal, berbat haberi toplumsal medya hesabından verdi.

melek baykal

“DİZİMİ HAŞAT ETMİŞİM”

Ünlü oyuncu, turnesinin son durağı olan Samsun’da sağ dizinin üstüne düşerek yaralandı. Durumunu açıklayan Baykal “Turnede bir kaza geçirdim, makûs düştüm. Sağ dizimi bayağı haşat etmişim.” sözlerini kullandı. Usta oyuncuya geçmiş olsun bildirileri yağarken, son yaptığı paylaşımla durumunu bildirdi.

melek baykal ve doktoru

“DOST BİRİKTİRMEK ÇOK ÖNEMLİYMİŞ”

Baykal kaza sonrası çok sayıda geçmiş olsun dilekleri aldığını belirterek “Hepinizi çok seviyorum. Geçirdiğim kaza sonucunda bir sefer daha anladım ki dost biriktirmek çok kıymetliymiş. Var olun, beni çok keyifli ettiniz. Turnemiz devam ediyor. Kocaman kucaklıyor, öpüyorum. Sıhhatle, sevgiyle kalalım” açıklamasında bulundu. Akabinde hekimiyle verdiği pozu paylaşan Baykal önemli bir meşakkatinin olmadığını, şu anda uygun olduğunu belirtti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yargı’nın Savcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak ekip elbiseyle spor salonunda!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.