14 Şubat’a özel alınabilecek nevresim kadroları

14 Şubat yaklaşıyor… Sürprizi, yemeği ve ikramı derken dışarıda kutlamak, bütçe açısından bakıldığında artan fiyatların tesiriyle zorlayıcı olabilir. Meğer konutta de keyifli ve unutulmaz bir kutlama yapmak pekala mümkün. Nasıl mı? İşte detaylar…

03.05.2023
151
14 Şubat’a özel alınabilecek nevresim kadroları

14 Şubat yaklaşıyor… Sürprizi, yemeği ve ikramı derken dışarıda kutlamak, bütçe açısından bakıldığında artan fiyatların tesiriyle zorlayıcı olabilir. Oysa meskende de keyifli ve unutulmaz bir kutlama yapmak pekala mümkün. Nasıl mı? İşte detaylar…

ÖNCELİKLE BİR LİSTE HAZIRLAYIN!

Kusursuz bir planın birinci adımı, öncelikle tüm ayrıntıları listelemekten geçer. Böylece hem hiçbir ayrıntısı atlamazsınız hem de listedeki unsurlardan yola çıkarak yeni fikirler geliştirebilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü özelinde hazırlayacağınız bu listeyi; yalnızca alışveriş listesi olarak düşünmemenizi, ayrıyeten yapılacaklar listesi olarak değerlendirmenizi de öneririz.

Örneğin; o akşam konutta sinema keyfi mi yapacaksanız yoksa şık bir restoran konsepti mi hazırlayacaksınız? Yapılacaklar listesindeki hususları değerlendirip en uygun konsepti seçmeniz ve sonra alışveriş listesi hazırlamanız hem vakit hem de bütçe açısından yarar sağlar.

KALPLERİ ISITAN AYRINTILARI İHMAL ETMEYİN!

Yepyeni ve mis kokulu bir nevresim kadrosunun verdiği huzur bir oburdur. 14 Şubat’a özel tasarlanmış ve sonrasında da yıllarca kullanabileceğiniz, yumuşak dokulu bir nevresim ekibiyle yatak odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz.
Görseldeki eseri incelemek için tıklayınız.

SEVDİĞİNİZ KİŞİNİN BEĞENİLERİNE ÖNCELİK TANIYIN

14 Şubat’ı dışarıda kutlasaydınız standart kutlamalarla yetinmeniz gerekebilirdi. Lakin konut ortamında yapacağınız kutlama, çok daha samimi ve etkileyici olacaktır. Bunun için öncelikle partnerinizin neleri beğenebileceğini nelerden hoşlanmayacağını âlâ tahlil etmeniz gerekir. Partnerinizin sade zevkleri varsa bol balonlu ve çiçekli bir süsleme yapmanız güzeline gitmeyebilir ve bilakis kendini huzursuz hissetmesine neden olabilir. Bunun yerine onun hobilerine ve beğenilerine uygun, ince ayrıntılarla farklılaştırılmış bir süsleme düşünebilirsiniz.

SÜRPRİZLERİNİZİ GÜN İÇİNE YAYIN

Küçük ancak beğenilen ayrıntılarla günü başlatmanız ve gün içinde de küçük sürprizlere devam etmeniz hem partnerinizin hem de sizin romantik bir gün geçirmenizi sağlar. Aynaya iliştireceğiniz küçük bir not ya da kahvaltı masasına ekleyeceğiniz bir çiçekle hoş bir başlangıç yapabilirsiniz.

ROMANTİK BİR AKŞAM YEMEĞİ HAZIRLAYIN

Günün en kıymetli detayı! Akşam yemeğini kendiniz hazırlayabilir ya da birlikte hazırlamayı teklif edebilirsiniz. Şayet kendiniz hazırlayacaksanız menünün ahenk içinde olmasına itina göstermenizi öneririz. Hazırladığınız yemekleri sunacağınız sofra da günün mana ve ehemmiyetine uygun olmalıdır. Altın renkli şamdanlar, kırmızı ayrıntılı yemek kadroları, masaya serpiştirilen güller ve tahminen de kalp biçiminde yiyecekler… Her bir ayrıntı ihtimamla seçilmiş olmalı!

 
Özdilek ile aşkın ve sevginin bahçesi kalbinizi ısıtıyor!

Özdilek Garden of Love Çift Kişilik Nevresim Ekibi, 14 Şubat’a ’ne özel tasarımı ve yumuşacık dokusuyla meskeninize farklı bir hava katacak! Soft renklerin hakim olduğu Garden of Love özel serisinde, pembe ve beyaz kalp desenleri içinizi ısıtacak. Yüzde yüz pamuklu kumaşının sunduğu yumuşacık dokusuyla hislere tercüman olan nevresim ekibi, kendinizi aşk bahçesinde hissetmenizi sağlayacak. 

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.