Sinan Akçıl: Eşim yeni kuşağın Türkan Şoray’ı

Ünlü müzikçi Sinan Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı için tezli bir benzetmede bulundu. Akçıl, eşini, ‘yeni kuşağın Türkan Şoray’ı’ olarak …

14.07.2022
198
Sinan Akçıl: Eşim yeni kuşağın Türkan Şoray’ı

Ünlü müzikçi Sinan Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı için tezli bir benzetmede bulundu. Akçıl, eşini, ‘yeni kuşağın Türkan Şoray’ı’ olarak tanımladı.

Ünlü müzikçi Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı hakkında açıklamalarda bulundu. Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı için, ”Burcu yeni jenerasyonun Türkan Şoray’ı. O denli her projeyi kabul etmiyor. Ben onu güç durumda bırakacak rastgele bir kural koymuyorum. O zati ne yapması gerektiğini bilir. Ben de kararlarına hürmet duyarım.” yorumunda bulundu.

Çift, geçtiğimiz günlerde 6. aylarını kutlamıştı. Kıratlı eşi için, ‘Ruh eşim.. Bahtım dedik birbirimize… Aşkınla.. sabrınla.. gücünle.. BİZ olabilme gücünle… Mükemmel bir koca kusursuz bir eş oldun. Ve her gün üstüne koyarak olmaya devam ediyorsun. Asıl sıkıntı vakitlerde beşerler tanır ya birbirini ve gerçek his asıl o vakit çıkar ya ortaya…. Bir defa daha uygun ki seni seçmişim dedim.. Uygun ki benim kocamsın dedim.. Benim bütün inatçılığıma ve asiliğime karşın beni dinginleştirdin. Artık seninleyken daha ben daha çocuk daha bayan oluyorum. Birlikte tek kişi olmak, aile olmak, gülmek, goy goy yapmak. Dertleşmek… Bir ömür… 6. Ayımız kutlu olsun Sevgilim..’ açıklamasında bulundu.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.