Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Beylikdüzü’ndeki özel bir hastanede tedavi gören usta sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını yasa boğan vefat haberini ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. Ünlü ses sanatkarı ve müellif Onur Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci sefer açıkladı.

21.05.2023
126
Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

Beylikdüzü’ndeki özel bir hastanede tedavi gören usta sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını yasa boğan vefat haberini ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. Ünlü ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci defa açıkladı.

“Kara Kaş Gözlerin Elmas”, “Bir Mektup”, “Aynaya Baktım” ve “Gidenin Üçü Güzel” gibi unutulmaz kesimlerle hafızalarda yer edinen usta sanatçı Nuri Sesigüzel’den acı haber geldi. 86 yaşındakinin usta sanatkarın ömrünü yitirdiği öğrenildi. 

Nuri Sesigüzel

ACI HABERİ İBRAHİM TATLISES DUYURDU!

Sanat dünyasını yasa boğan haberi İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Büyük hüzün yaşayan Tatlıses, “Nuri Sesigüzel ustamızı kaybetmişiz. Istırabımı anlatamam. Tüm sevenlerine, ailesine baş sıhhati dilerim. Ustamıza ALLAH’tan rahmet dilerim” sözlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti

VASİYETİ AÇIKLANDI!

Ünlü ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak, Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı. Akay, “25 sene Urfa’da ismi verilen daha sonra kaldırılan o yere tekrar isminin verilmesi Sesigüzel’in vasiyetidir.” sözlerini kullandı.

Nuri Sesigüzel vasiyeti açıklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.