Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ‘Kral Kaybederse’ için hazırlıklar başladı!

Psikiyatr, müellif ve sunucu olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Günahsızlar Apartmanı ve Camdaki Kız’ın akabinde Kral Kaybederse …

05.10.2022
141
Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi ‘Kral Kaybederse’ için hazırlıklar başladı!

Psikiyatr, müellif ve sunucu olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Günahsızlar Apartmanı ve Camdaki Kız’ın akabinde Kral Kaybederse isimli yapıtının de dizi uyarlaması için hazırlıklara başlandı. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olacağı dizi için ünlü oyuncunun partneri olarak Beren Saat’e, Büşra Develi’ye ve Serenay Sarıkaya’ya teklif götürülmüştü. Proje hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Son olarak Yakamoz S-245 projesiyle dijital bir platform olan Netflix’te izleyiciyle buluşan Kıvanç Tatlıtuğ, ünlü müellif Gülseren Budayıcıoğlu’nun birebir isimli yapıtından uyarlanacak olan Kral Kaybederse dizisiyle tekrar beyaz kutuda olacak.

Star TV’nin argümanlı projelerinden olacağı düşünülen Kral Kaybederse’de başrolü üstlenecek olan Tatlıtuğ’a eşlik etmesi için Aşk-ı Memnu’daki unutulmaz rol arkadaşı Beren Saat’e, Büşra Develi’ye ve Serenay Sarıkaya’ya teklif götürülmüştü. Merakla beklenen Kral Kaybederse dizisinde Tatlıtuğ’un partnerinin Serenay Sarıkaya olduğu bildirilmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara geri dönüyor

DİZİNİN DİREKTÖRÜ MUHAKKAK OLDU

Star TV’de ekranlara gelmesi beklenen projenin direktör koltuğunda Davet Vila Lostuvalı oturacak. İddialaa nazaran Günahsızlar Apartmanı dizisi grubu, boşluğu bu diziyle dolduracak.

KIVANÇ’IN YENİ PARTNERİ KİM?

Projeden projeye koşan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde başrolü paylaşacağı oyuncunun Beren Saat olması beklenirken muahede Serenay Sarıkaya ile yapıldı. Böylece Tatlıtuğ ve Sarıkaya birlikte birinci kere kamera karşısına geçecek.

NE OLMUŞTU?

OGM Pictures üretimin imzasını atacağı, direktör koltuğunda Davet Vila Lostuvalı’nın oturacağı Kral Kaybederse’de Tatlıtuğ’a partner olması için Sarıkaya’nın yanı sıra daha evvel Büşra Develi ve Beren Saat ile görüşmeler yapılmıştı.

Aşk-ı Memnu’nun unutulmaz ikilisi Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Netflix’e çekilen aşk bahisli bir sinema için sete çıktı. İkilinin Kral Kaybederse dizisi için de bir ortada olup olmayacağı merak konusu olmuştu.

büşra develi

KRAL KAYBEDERSE’NİN KONUSU

İyi görünümlü, narsist ve etik dışı bir yaşama sahip olan Kenan’ın, çocukluğundan bugüne kadar oluşan karakterini husus alıyor. Bayanlar tarafından baş tacı edilmiş bu adam, kendini bir anda yerle bir edilmiş olarak buluyor. 

beren saat

KRAL KAYBEDERSE DİZİSİ NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kral Kaybederse uyarlamasının ne vakit başlayacağı konusunda şimdi net bir açıklama yapılmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Berfu Yenenler’in paylaşımı toplumsal medyada herkesi güldürdü!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.