Dr. Feridun Kunak Kocaelin’de meskenlere konuk oluyor!

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sıhhat dolu bir programla meskenlere konuk oluyor. Sıhhati izleyicisinin ayağına götüren Feridun …

12.11.2022
145
Dr. Feridun Kunak Kocaelin’de meskenlere konuk oluyor!

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sıhhat dolu bir programla meskenlere konuk oluyor. Sıhhati izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sağlık’ bu hafta Kocaeli’nden yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor.

Dr. Feridun Kunak kendi muayenehanesinde misyon yamakla birlikte tıpkı vakitte sunuculuk yaptığı ‘Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sağlık’ programıyla hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak bu hafta Kocaeli’nden yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor. 

Op. Dr. Feridun Kunak, Kanal7 ekranlarında

ALTERNATİF TIBBI ÇAĞDAŞ TIPLA HARMANLIYOR

 Yaptığı programlarla izleyicisinin hayat standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı çağdaş tıpla harmanlıyor.  Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza Sıhhat takımı bu hafta İstanbul’un yanı başında doğal güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Kocaeli’nden izleyici karşısına çıkacak.

Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı çağdaş tıpla harmanlıyor

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Dr. Feridun Kunak grubu birinci olarak Kocaeli Ormanya Parkı’na gitti. Son yıllarda epey tanınan olan ve içerisinde çeşit çeşit canlının yaşadığı parkı gezen Kunak, elleriyle hayvanları besledi. Dr. Feridun Kunak ve takımı daha sonra bir ailenin konutuna konuk oldu. Konutun hanımından annesinin kendisini görmeyi çok istediğini ancak yakın vakitte vefat ettiğini öğrenen Kunak, teyzenin mezarına gidince duydu dolu anlar yaşadı.

Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sıhhat grubu son olarak Şehriye Abla’nın konutuna konuk oldu. Şehriye Abla’nın ayaklarındaki lenfödem hakkında ayrıntılı bilgiler veren Feridun Kunak, hazırladığı kürlerle konutta tedavi uyguladı.  

Feridun Kunak hasta ziyareti

 Meşhur Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşmayı hedefliyor.

‘Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.