Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu bölümdeyim ben yemem, halk da yemiyor!

Geçtiğimiz yıla oranla yılbaşı sahne fiyatlarına rekor bir artırım getiren ünlü müzikçiler, Mustafa Sandal’ın radarına yakalandı. “Kimisi pr …

24.11.2022
46
Mustafa Sandal ortalığı karıştırdı: 30 yıldır bu bölümdeyim ben yemem, halk da yemiyor!

Geçtiğimiz yıla oranla yılbaşı sahne fiyatlarına rekor bir artırım getiren ünlü müzikçiler, Mustafa Sandal’ın radarına yakalandı. “Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor lakin ben yemem. Aslında halk da yemiyor” biçiminde açıklamalarda bulunan Sandal, yeni bir tartışmanın fitini ateşledi.

Yeni yıla adım adım yaklaşırken ünlü müzikçilerde yılbaşı konser planlarını oluşturmaya başladı. Geçtiğimiz yıl 600 Bin ila 900 Bin TL ortasında sahne alan sanatkarlar, 2023’e merhaba demek için milyonluk sayılara el sıkıştı. Ünlülerin yılbaşı sahnesi için astronomik sayılar istemesi Mustafa Sandal‘ın dikkatinden kaçmadı. Evvelki gün Etiler’de görüntülenen ünlü şarkıcı yılbaşı programının netleşmediğini lakin yüksek ihtimalle Azerbaycan’da olacağını lisana getirdi. 

Mustafa Sandal

“30 YILDIR BU BÖLÜMDEYİM BEN YEMEM”

Sanatçıların yılbaşı sahne fiyatları hakkında da sessiz kalmayan Sandal, “‘Normal bir vakte nazaran 2-3 kat daha fazla fiyatlar olabiliyor. Bu bir gerçek ancak kimi isimlerin aldıkları sayıları görünce gülesim geliyor. Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor lakin ben yemem, aslında halk da yemiyor. 30 yıldır bu kesimdeyim ben yemem” tabirlerini kullandı. Tarkan’ın 18 milyon TL alacağı hatırlatılan Sandal, “‘Öyleyse grubu yaşamıştır” diyerek gülümsemekle yetindi. 

Mustafa Sandaldan yılbaşı sahne fiyatları hakkında açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Depreme yakalandığı anlar an be an kaydedildi! Twitch yayını terk etti

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.