‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası’ sinemasının hazırlıkları devam ediyor!

Yönetmenliğini Şiar Zaim’in üstlendiği, senaryosunun Davut Bekri ve Cengiz Küçükayvaz tarafından kaleme alındığı ‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un …

16.11.2022
126
‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası’ sinemasının hazırlıkları devam ediyor!

Yönetmenliğini Şiar Zaim’in üstlendiği, senaryosunun Davut Bekri ve Cengiz Küçükayvaz tarafından kaleme alındığı ‘Hadi Hayırlısı-Istakoz’un Haritası’ sineması izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Sinemanın montaj çalışmaları devam ediyor.

Yapımcılığında Davut Bekri’nin imzasının olduğu “Hadi Güzeli – Istakoz’un Haritası” sinemasının montajı tüm süratiyle devam ediyor. Çalışmaların önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Willer Sinema imzalı sinemanın vizyon tarihi Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 21 Nisan 2023 olarak açıklandı.

hadi iyisi ıstakozun haritası sinemasının montajı devam ediyor

‘HADİ HAYIRLISI-ISTAKOZ’UN HARİTASI’ SİNEMASININ OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ana karakterlerini Hakan Alım, Cengiz Küçükayvaz, Bülent Çolak, Turgay Tanülkü üzere ünlü isimlerin oluşturduğu güldürü cinsindeki sinemanın dağıtımını TME Sinema yapacak.

‘HADİ HAYIRLISI-ISTAKOZ’UN HARİTASI’ SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

İki rakip mafya babasının uğrunda gözlerini kararttığı eski bir define haritasının hasbelkader bir ortaya gelmiş 9 kişinin ellerine geçmesi ve bu harita yardımıyla, bir kilisenin mezarlığında gömülü define sandığını bulmak için yola çıkmaları sinemanın konusunu oluşturuyor. Kahramanlarımız başlarına geleceklerden habersiz, varlıklı olma umuduyla sonu bilinmeyen ancak bir o kadar da komik bir seyahate çıkacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

TRT ortak imaliyle Sezai Karakoç Belgeseli bu akşam başlıyor!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.