Yalı Çapkını dizisine transfer olan Mine Tugay tanınmaz halde! Estetiği abartınca…

Son periyotların beğenilen dizisi Yalı Çapkını dizisine başarılı oyuncu Mine Tugay transfer oldu. Hoşluğuyla herkesin hafızasına kazınan oyuncu Tugay, estetiği abartınca tanınmaz hale geldi.

06.01.2023
31
Yalı Çapkını dizisine transfer olan Mine Tugay tanınmaz halde! Estetiği abartınca…

Son devirlerin beğenilen dizisi Yalı Çapkını dizisine başarılı oyuncu Mine Tugay transfer oldu. Hoşluğuyla herkesin hafızasına kazınan oyuncu Tugay, estetiği abartınca tanınmaz hale geldi.

Televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz oyunculardan olan Mine Tugay son olarak Yalı Çapkını dizisi ile gündeme geldi. Merakla beklenen dizinin fragman kısmı yayınlanınca olanlar oldu. Fragmanda yer alan Mine Tugay’ın estetikli hali ise dikkat çekti. Fragmandan sonra toplumsal medyada gündem olan Mine Tugay kullanıcılardan birçok yorum aldı.

SON HALİ ŞAŞIRTTI

Dizide Orhan’ın eski sevgilisi olan “Defne” rolüne hayat verecek olan 44 yaşındaki Mine Tugay, fragmanda gözükmesiyle dikkat çekti. Estetik yapıldığı ileri sürülen oyuncunun son hali toplumsal medyada kısa müddette yayıldı. Kullanıcılar tarafından beğenilmeyen Mine Tugay’a “Yazık olmuş” yorumları yapıldı.

İşte Mine Tugay’a yapılan birtakım yorumlar;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yalı Çapkını’nın Asuman’ı Öznur Serçeler’den samimi açıklamalar

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.