Seda Sayan 59 yaşında çene estetiğinin kurbanı oldu! Son hali herkesi şaşırttı

Yaklaşık 5 ay evvel Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan estetiklere doymuyor. Fransız askısı ve örümcek ağı yaptırdıktan sonra bir sefer daha …

26.11.2022
199
Seda Sayan 59 yaşında çene estetiğinin kurbanı oldu! Son hali herkesi şaşırttı

Yaklaşık 5 ay evvel Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan estetiklere doymuyor. Fransız askısı ve örümcek ağı yaptırdıktan sonra bir sefer daha bıçak altına yattı. Sayan, çenesine estetik yaptırdığı anları toplumsal medya hesabından paylaştı. 59 yaşındaki Seda Sayan’ın o halleri herkesi şoke etti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Şarkıcı Seda Sayan çağlar Ökten ile dünyaevine girmeden çabucak evvel deeplift tekniğiyle yüzünü ve gıdısını gerdirmişti. Daha öncesinde de Fransız askısı ve örümcek ağı yaptırıp gençleşen Sayan estetiğe doymuyor. Toplumsal medya hesabından son yaptığı estetiği paylaştı.

seda sayan estetik

59 yaşındaki ünlü müzikçi bu kez çene kontürü için estetik tabibinin kapısını çaldı. O anları toplumsal medya hesabından paylaşan Sayan’ın o hali çok konuşuldu. İşte Instagram hesabından yayınladığı o imajlar:

Estetik tabibine menajeriyle birlikte giden Sayan, çene dolgusu sonrası değişimiyle herkesi şaşırttı.

seda sayan son hali

Düğünden çabucak sonra eşi Çağlar Ökten ile estetik tabibine gitmişti. Eşine de saç ekimi yaptıran Seda Sayan’ın izinde Safiye Soyman’dan gitti. Soyman, Fransız askısı yaparak estetik yapan ünlüler kervanına katıldı. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.