Türker İnanoğlu’ndan sevindiren haber! Hastaneden taburcu oldu

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema dalındaki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki ünlü direktör …

24.11.2022
45
Türker İnanoğlu’ndan sevindiren haber! Hastaneden taburcu oldu

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema dalındaki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki ünlü direktör geçtiğimiz haftalarda düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırılmış fakat ameliyata alınamamıştı. İnanoğlu’ndan sevindiren haber geldi.

Solunum rahatsızlığı nedeniyle bir müddettir tedavi altında olan İnanoğlu, geçtiğimiz haftalarda düşerek kalça kemiğini kırmıştı. Hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki ünlü üretimci, enfeksiyon kaptığı için ameliyata alınamamıştı.

Ailesini ve yakın dostlarını endişelendiren İnanoğlu’nun hastaneden taburcu olduğu öğrenildi. Bir mühlet konutta istirahat edecek olan ünlü üretimci ve direktörün ameliyatına bir hafta sonra yapılan denetimler sonucu karar verileceği bildirildi.

NE OLMUŞTU?

Günümüzde hala birçok projenin gerisinde olan İnanoğlu, geçtiğimiz cumartesi düşerek kalça kemiğini kırmıştı.

türker inanoğlu

AMELİYATA ALINAMADI!

Kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki ünlü direktör daha evvel bel fıtığı ameliyatı olmuş ve konutta düşmesi sonucu kırığının ortaya çıktığını söz eden yetkililer, kırık için ameliyat olup olmayacağının kan durumuna nazaran olduğunu belirtmişti. Kan hastalığının devam etmesi durumunda ameliyatın riskli olacağı öngörüldüğü açıklanmıştı.

erler film

SAĞLIK DURUMUNU BİLDİRDİ

2019’da akciğerlerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle kan hastalığı tedavisi gördüğü altı çizilen Türker İnanoğlu, teneffüs rahatsızlığının da devam etmesiyle birlikte hastanede nezaret altında tutulduğu belirtilmişti. Husus ile ilgili açıklama yapan İnanoğlu “Evde televizyon izlerken kumanda aletine uzandım. O sırada koltuktan düşüp kalça kemiğimi kırdım” açıklamasında bulundu. Tedavisi ise hala devam ediyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu konutun tasarımı gözlerinizi yorabilir! İzleyenler buhrana girdi…​

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.