Sanatçı Mehmet Lider Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Toplumsal medya hesabından gündem mevzularına ait kritik yaparak hafızalarda kalma uğraşı içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan cevap geldi. Başkan’ın “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” tabirleriyle yaptığı açıklama görenleri şaşkına çevirdi.

22.05.2023
98
Sanatçı Mehmet Lider Şahan Gökbakar hakkında şoke eden o sırrı açıkladı!

Sosyal medya hesabından gündem bahislerine ait kritik yaparak hafızalarda kalma uğraşı içinde olan Şahan Gökbakar’ın iktisat değerlendirmesine oyuncu Mehmet Başkan’dan cevap geldi. Öncü’nün “Meğer işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz” tabirleriyle yaptığı açıklama görenleri şaşkına çevirdi.

Filmlerinden çok son vakitlerde Twitter hesabından ülkeye ve seçime dair yaptığı algı çalışmalarıyla gündemde kalmaya çalışan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz gün kendisini eleştiren meslektaşlarına küfretmişti. Son olarak ekonomist rolüne bürüne Gökbakar’a rol arkadaşı Mehmet Başkan’dan cevap gecikmedi. Lider, Gökbakar ve kardeşi hakkındaki bilinmeyen sırrı açıkladı.

Mehmet Önder

ŞAHAN GÖKBAKAR HAKKINDA BİLİNMEYEN O SIR!

FETÖ ve PKK ile işbirliği içinde olan 6+1’li masanın üyelerinden YETERLİ Parti’nin İktisat Siyasetleri Lideri Prof. Bilge Yılmaz üzerinden duyar kasan Şahan Gökbakar hakkında Başkan, “Bak Şahan, seninle tıpkı sinemada oynadık, kardeşin direktördü, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim halbuki işçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mahmut Tuncer’i sinirlendiren soru! Nuri Sesigüzel’in cenazesinde “20 liran var mı?” sorusuna…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.