Berdan Mardini tayt sevdasından vazgeçmiyor! “Ne yaptın kendine Berdan Taytini”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Berdan Mardini’nin son paylaşımı toplumsal medya kullanıcıları ortasında tartışma konusu haline geldi. Futbol oynarken tayt giyen 43 yaşındaki müzikçinin yeni şekline “Berdan Taytini” ve “Real Berdan Mardini” üzere yorumlar geldi.

02.01.2023
162
Berdan Mardini tayt sevdasından vazgeçmiyor! “Ne yaptın kendine Berdan Taytini”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Berdan Mardini’nin son paylaşımı toplumsal medya kullanıcıları ortasında tartışma konusu haline geldi. Futbol oynarken tayt giyen 43 yaşındaki müzikçinin yeni usulüne “Berdan Taytini” ve “Real Berdan Mardini” üzere yorumlar geldi.

İki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile 2021 yılında olaylı bir boşanma süreci yaşayan Berdan Mardini, son devirlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Giysi biçiminden saç tarzına kadar esaslı bir değişime imza atan ünlü müzikçi, şimdilerde sağlıklı kalmak için spora yük veriyor. 

Berdan Mardini toplumsal medya paylaşımı

Daha evvel toplumsal medya hesabından spor yaptığı anları takipçileriyle paylaşan Mardini’nin spor salonundaki manzaraları olay olmuştu. 

Berdan Mardiniden taytlı paylaşım

Tayt sevdasından vazgeçmeyen Mardini, geçtiğimiz gün meskeninin bahçesinde futbol oynarken de tayt giydi. Eşofman ya da şort yerine tayt giymeyi tercih eden ünlü müzikçinin bu halini gören takipçileri şoke oldu. Kısa müddette gündem olan paylaşım tenkit yağmuruna tutuldu. Hayranları tarafından “Termal taytini”, “Real Mardini”, “Dardan Taytini” ve “Berdan Taytini” gibi yorumlara maruz kalan ünlü sanatçı ne kadar eleştirilse de tayttan vazgeçmeyecek üzere görünüyor.

Berdan Mardini tayt sevdasından vazgeçmiyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ayten Soykök aracıyla kaldırıma daldı iki bireye çarptı! O anlar kameralara bu türlü yansıdı…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.