Türker İnanoğlu hastaneye kaldırılmıştı! Sıhhat durumu hakkında…

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema kesimindeki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki ünlü direktör …

14.11.2022
52
Türker İnanoğlu hastaneye kaldırılmıştı! Sıhhat durumu hakkında…

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema kesimindeki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki ünlü direktör geçtiğimiz hafta cumartesi düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırıldı ancak ameliyata alınamamıştı. Ünlü üretimci sıhhati hakkında son durumu bildirdi.

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, küçüklüğünden itibaren direktör yardımcısı vasfıyla vazife yapmış ve kendi işinin başına geçerek şirketler zinciri kurmuştu. Günümüzde hala birçok projenin ardında olan İnanoğlu, geçtiğimiz cumartesi düşerek kalça kemiğini kırmıştı.

türker inanoğlu

AMELİYATA ALINAMADI!

Kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki ünlü direktör daha evvel bel fıtığı ameliyatı olmuş ve meskende düşmesi sonucu kırığının ortaya çıktığını tabir eden yetkililer, kırık için ameliyat olup olmayacağının kan durumuna nazaran olduğunu belirtmişti. Kan hastalığının devam etmesi durumunda ameliyatın riskli olacağı öngörüldüğü açıklanmıştı.

erler film

SAĞLIK DURUMUNU BİLDİRDİ

2019’da akciğerlerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle kan hastalığı tedavisi gördüğü altı çizilen Türker İnanoğlu, teneffüs rahatsızlığının da devam etmesiyle birlikte hastanede nezaret altında tutulduğu belirtilmişti. Husus ile ilgili açıklama yapan İnanoğlu “Evde televizyon izlerken kumanda aletine uzandım. O sırada koltuktan düşüp kalça kemiğimi kırdım” açıklamasında bulundu. Tedavisi ise hala devam ediyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan tekrar büyük bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.