Feride İpekoğlu için verilen mevt ilanı gerçek sanıldı! Herkes telefonlara sarıldı

Geçtiğimiz hafta Camdaki Kız dizisinden ayrılan Parıltı Sürer’in canlandırdığı karakter Feride İpekoğlu için Kanal D takımı, toplumsal medya üzerinden vefat ilanı vermişti. “Acı kaybımız” başlığıyla yayınlanan ilan kısa müddette trendlere düşerken, vefat haberini gören herkes oyuncunun vefat ettiğini düşündü.

04.01.2023
24
Feride İpekoğlu için verilen mevt ilanı gerçek sanıldı! Herkes telefonlara sarıldı

Geçtiğimiz hafta Camdaki Kız dizisinden ayrılan Parıltı Sürer’in canlandırdığı karakter Feride İpekoğlu için Kanal D takımı, toplumsal medya üzerinden vefat ilanı vermişti. “Acı kaybımız” başlığıyla yayınlanan ilan kısa müddette trendlere düşerken, mevt haberini gören herkes oyuncunun vefat ettiğini düşündü.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Feride karakterinin senaryo gereği ölmesinin akabinde verilen vefat ilanı toplumsal medyada panik oluşturdu. Kanal D grubu tarafından Feride İpekoğlu için mizah gayeli yayınlanan “Acı kaybımız” ilanını gören birçok kişi telefonlara sarıldı.

Nur Sürer

ÖLÜM İLANI GERÇEK SANILDI

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, vefat ilanının Parıltı Sürer’den habersiz hazırlandığı ve oyuncunun, yazılar aşağıda ve küçük puntolarla yazıldığı için birçok kişinin gerçek sandığı ilanı görünce şaşırdığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Camdaki Kız’daki Nalan’ın annesi Feride’den acı haber geldi. Son yayınlanan kısmıyla Kanal D ekranlarına damgasını vuran Camdaki Kız dizisindeki berbat haber toplumsal medyadan duyuruldu. Kanal D ekibi “Acı kaybımız” başlığıyla Feride için mevt ilanı yayınladı. Mizahın bol olduğu ilan kısa müddette toplumsal medya gündemine oturdu. Gazetelere de düşen ilan, görenleri kahkahaya boğdu.

İPEKOĞLU VE KOROĞLU AİLELERİNİN ACI GÜNÜ!

Sosyal medyayı adeta ayağa kaldıran ilanda şu tabirler yer aldı:

“Merhum Adil İpekoğlu’nun biricik eşi, Nalan ve Sedat Koroğlu’nun kıymetli anneleri, Gülcihan ve Rafet Koroğlu’nun dünürleri, Hafize’nin yoldaşı Feride İpekoğlu 29 Aralık 2022 tarihinde vefat etmiştir. Ruhu şad, yeri cennet olsun.”

İŞTE IŞIK SÜRER’İN DİZİDEN AYRILMA ANI:

‘Camdaki Kız’ dizisinin ‘Muzo’su Enis Arıkan diziden ayrılan rol arkadaşı Işık Sürer ile çekildiği bir karesini toplumsal medya hesabından paylaştı. Arıkan, “Benim makûs kalplim Işık yüzlüm. Sensiz nasıl olacak bilmiyorum. İçim gidiyor sana. Seni çok seviyoruz, o denli bu türlü değil.” notunu yazdı.

Camdaki Kız Feride ve Muzo
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.