Şahan Gökbakar hazımsızlık yaşayınca Sinan Akçıl’dan karşılık gecikmedi!

Toplumsal medya hesabından yaptığı provokatif paylaşımlarıyla yansıların odak noktası haline gelen Şahan Gökbakar, artık de Sinan Akçıl’ı gaye almaya çalıştı. Akçıl’ın örnek davranışlarından rahatsız olan Gökbakar’a Akçıl’dan karşılık gecikmedi.

21.05.2023
106
Şahan Gökbakar hazımsızlık yaşayınca Sinan Akçıl’dan karşılık gecikmedi!

Sosyal medya hesabından yaptığı provokatif paylaşımlarıyla yansıların odak noktası haline gelen Şahan Gökbakar, artık de Sinan Akçıl’ı gaye almaya çalıştı. Akçıl’ın örnek davranışlarından rahatsız olan Gökbakar’a Akçıl’dan karşılık gecikmedi.

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın sandık başına koştuğu, cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin akabinde ikinci cins için heyecanlı bir bekleyiş başladı. Hezimetin akabinde berbat bir lisana bürünen birtakım seçmenlerin yanı sıra ünlüler dünyasından da kimi isimler ayrıştırıcı bir üsluba büründü. 

14 Mayıs seçimleri

Sosyal medya hesabını etkin bir biçimde kullanan ve devletin muvaffakiyetlerini gururla paylaşan Sinan Akçıl’ın takdir toplayan davranışları Şahan Gökbakar’ı rahatsız etti.

Şahan Gökbakar

Oyuncu kimliğini bir kenara bırakarak daima olarak siyasi yorumlarda bulunan Gökbakar, ünlü sanatçı Akçıl’ın toplumda bütünleştirici bakış açısına reaksiyon gösterdi. Akçıl’ın toplumsal medya hesabından engelleyen Gökbakar’ın bu halini toplumsal medya kullanıcıları anlamlandıramadı. 

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl ise kendisini Twitter üzerinden engelleyen Şahan Gökbakar’a cevap verdi. Gökbakar’a seslenen ünlü sanatçı, “Sevgili Şahan, Twitter’dan engellemişsin. Fanlar uyardı ancak Instagram’da hala takiptesin, orayı unutmuşsun. Bilgi vermek istedim. Ben çıkmam takipten evvel sen çık.” ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar ve Sinan Akçıl

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.