Yasemin Özilhan saç tarzıyla dikkatleri üzerine çekti! “Beni bu sefer mazur görün…”

Oyuncu kimliğiyle de tanınan cemiyet hayatının kıymetli ismi Yasemin Özilhan, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Saç tarzıyla de …

27.11.2022
196
Yasemin Özilhan saç tarzıyla dikkatleri üzerine çekti! “Beni bu sefer mazur görün…”

Oyuncu kimliğiyle de tanınan cemiyet hayatının kıymetli ismi Yasemin Özilhan, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Saç tarzıyla de dikkatleri üzerine çeken Özilhan basın mensuplarının sorularını karşılıksız bırakmayı tercih etti.

Bir vakitlerin televizyon efsanesi Doktorlar dizisindeki Doktor Ela karakteriyle herkesin sempatisini kazanan hoş oyuncu Yasemin Özilhan, 2011 yılında ünlü iş insanı İzzet Özilhan ile nikah masasına oturarak cemiyet hayatının kıymetli isimleri ortasında yer almaya başladı. Bebek‘te yürüyüş yaparken objektiflere yakalanan Özilhan saç tarzı ile dikkatleri üzerine çekerken, muhabirlerin sorularına da yanıt vermemeyi tercih etti.

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan

“BENİ BU SEFER MAZUR GÖRÜN…”

Yürüyüş yaparken basın mensuplarına yakalanan Yasemin Özilhan, gelen sorulara “Daha geçen gün konuştuk. Bu sefer beni mazur görün arkadaşlar” diyerek yanıt vermemeyi tercih etti ve süratli adımlarla basın mensuplarının yanından ayrıldı.

Yasemin Özilhan Bebek

O SAVLARI YALANLAMIŞTI!

İki gün evvel “Hayatımda her şey yolunda” açıklamasını yapan Özilhan, yakın arkadaşı Kerem Bürsin‘in evvelden birliktelik yaşadığı oyuncu Hande Erçel‘i toplumsal medya hesabı üzerinden takipten çıkarmasını istediği savlarına ise “Yok o denli bir şey arkadaşlar” cevabını vererek o argümanları yalanlamıştı.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel ile ilgili soruları yanıtladı

“ARAMIZ MAKUS DEMİYORUM…”

Basın mensuplarından gelen “Hande Erçel’i neden takipten çıkardınız? Aranız güzeldi, ne oldu?” sorularına ise “Teşekkürler, konuşmak istemiyorum. ‘Kötüyüz’ demiyorum aslında, bir şey yok” ifadelerini kullanarak karşılık vermişti.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel

“BİR KIRGINLIĞIM YOK”

Hande Erçel ile ortasında bir sorun olmadığı belirten ünlü isim Hande Erçel’e karşı bir kırgınlığı olmadığını da “Bir yerde denk gelseniz selam verir misiniz?” sorusuna “Tabii ki selamlaşırım” karşılığıyla söz etti.

Yasemin Özilhan, Kerem Bursin ve Hande Erçel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.