Parıltı Ertürk göz yaşlarına boğuldu! Yaşadığı en acı kaybı…

Başarılı müzikçi Işık Ertürk, yaşadığı en acı kaybı anlattı. Anlatırken göz yaşlarını tutamayan müzikçi, sunucu Melis Yaşar’ı da göz yaşlarına …

15.11.2022
133
Parıltı Ertürk göz yaşlarına boğuldu! Yaşadığı en acı kaybı…

Başarılı müzikçi Işık Ertürk, yaşadığı en acı kaybı anlattı. Anlatırken göz yaşlarını tutamayan müzikçi, sunucu Melis Yaşar’ı da göz yaşlarına boğdu.

Türk Halk Müziğinin sevilen isimlerinden olan Nur Ertürk, 80’lilerin sonunda çıkardığı “İlvanlım” şarkısı ile meslek hayatına başladı. Müzik hayatını televizyonla birleştiren müzikçi, Kanal7 ekranlarında “Nur Ertürk’le Her Sabah” programıyla ekran karşısına geçti. Bir müddet evvel annesini kaybeden Ertürk, sunuculuğunu Melis Yaşar’ın üstlendiği Haberler.com’un Youtube kanalına konuk oldu. Yaşar’ın sorularını yanıtlayan Ertürk, “Hayatınızın dönüm noktası nedir?” sorusuna göz yaşları içinde karşılık verdi.

Nur ertürk göz yaşlarına boğuldu

“HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ANNEMİN ÖLÜMÜYDÜ”

Hayatının dönüm noktası olarak annesinin vefatını söyleyen müzikçi, soru karşısında şu kelamlarına yer verdi: “Annemin vefatıdır. Yeri cennet olsun. Annemin uzun bir ağır bakım süreci oldu, sonrasın da Allah onu bize bağışladı. Hekimlerin umut kestiği bir an yaşadık” diyen müzikçi göz yaşları içinde cümlesine şöyle devam etti: 

“O süreçte bir hastanenin başhekimi bize çok büyük bir hadsizlik yapmıştı. Doktorluk mesleği çok kutsaldır ancak biraz empati yapmalarını istiyorum. Kimileri karşısındaki insanı hiç düşünmeden çok zalimce konuşuyor. Bana bir tanesi ‘yoğun bakımda tutmanıza hiç gerek yok, alın götürün. Gereksiz para harcamayın, aslında 3 günlük ömrü var’ dedi. Ben de size saygısızlık yapmak istemiyorum fakat bunu bir tıp adamına yakıştıramıyorum dedim. Allah’tan diğer kimse nefesin sayısını bilemez. Bu kelamlardan sonra annemi öbür bir hastaneye sevk ettirdim. 40 gün ağır bakımda kaldı. Sonrasında da 7 sene daha yaşadı.”

Nur Ertürk

“ÖNCEDEN İNSANLARA KARŞI DAHA ÖZVERİLİYDİM”

“O başhekimle yaşadığım hadise beni yıkmıştı fakat kendime de getirmişti. Evvelce insanlara dava özverili yaklaşırdım. Bu olaydan sonra daha temkinli olmaya başladım. Annemin vefatından sonra da ağlarsa anam ağlar gerisi palavra ağların ne kadar hakikat olduğunu anlamış oldum” kelamlarıyla sunucu Melis Yaşar’ı da ağlattı.

nur ertürk ve melis yaşar göz yaşlarını tutamadı

“ANNE HERŞEYİN ÖNÜNDE SET OLUYORMUŞ”

Annesini kaybettikten sonra hayatında değişenlere de değinen Ertürk, Annesinin değerini şu sözlerle vurguladı: “Ne kadar kalabalık bir aile olursanız olun, o anne gidince bir şey kalmıyor. Anne her şeyin önünde set oluyormuş. Annemi çok özlüyorum, hayallerime giriyor. Onunla daima konuşuyorum. Annem de benimle konuşuyor. Ahiretimizde, cennette kavuşacağız. Ana üzere anaydı. Bugün neye sahipsem ona borçluyum. Allah analarımızın babalarımızın değerini bilmeyi nasip etsin”

Nur ertürk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Öz amcasından Berdan Mardini’ye büyük suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.