Filiz Akgün’den duygulandıran İbrahim Erkal mesajı!

6 yıl evvel geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden müzisyen İbrahim Erkal, vefat yıl dönümünde anılıyor. Duygusal bir yazı kaleme alan Erkal’ın eşi Filiz Akgün, “Yine sensiz bir yıl daha geçti. Sözlerle tabir edemeyeceğim en büyük hasretim ve hasretim olarak kalacaksın” tabirlerini kullandı.

12.05.2023
42
Filiz Akgün’den duygulandıran İbrahim Erkal mesajı!

6 yıl evvel geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden müzisyen İbrahim Erkal, mevt yıl dönümünde anılıyor. Duygusal bir yazı kaleme alan Erkal’ın eşi Filiz Akgün, “Yine sensiz bir yıl daha geçti. Sözlerle ifade edemeyeceğim en büyük hasretim ve hasretim olarak kalacaksın” sözlerini kullandı.

‘Yalnızım’, ‘Sırılsıklam’ ve ‘Canısı’ üzere unutulmaz müziklere imza atan İbrahim Erkal, 12 Nisan 2017’de geçirdiği beyin kanaması sonucu 50 yaşında hayata veda etmişti. Filiz Akgün, 2003’te evlendiği eşi İbrahim Erkal’ı vefatının 6’ncı yıl dönümünde andı. 

“KIYMETLİM”

Filiz Akgün, yıllar evvel İbrahim Erkal ile çekilen fotoğrafını yayımladı. Gönderisine duygusal bir bildiri yazan Akgün, eşine duyduğu hasreti ise şu sözlerle tabir etti: Yine sensiz bir yıl daha geçti. Sözlerle ifade edemeyeceğim en büyük hasretim ve hasretim olarak kalacaksın. Yerin cennet olsun değerlim.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.