Palavra müziğiyle ünlenen Yeliz’den palavra itirafı! ‘Adam gerçek söylediğini zannediyormuş’

Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen “Yalan” müziğiyle isminden kelam ettiren müzikçi Yeliz, konuk olduğu “Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece …

18.10.2022
134
Palavra müziğiyle ünlenen Yeliz’den palavra itirafı! ‘Adam gerçek söylediğini zannediyormuş’

Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen “Yalan” müziğiyle isminden kelam ettiren müzikçi Yeliz, konuk olduğu “Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece” programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Palavra müziğini palavra söyleme hastalığı olan eski sevgilisine yazdığını itiraf eden ünlü müzikçinin sinemalara kıssa olacak anısı herkesi şoke etti.

“Bu ne Dünya”, “Ağla Gözlerim Ağla” ve “Yalan” gibi unutulmaz yapıtlarla Türk müziğine damga vuran ünlü müzikçi Yeliz, geçtiğimiz gün 360 TV ekranlarında yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu.

Şarkıcı Yeliz

“ADAMIN HER ŞEYİ YALANMIŞ”

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında bilinmeyenleri anlatan ünlü müzikçi, hayatının en büyük hayal kırıklığını birinci defa sevenleriyle paylaştı. Kalaycıoğlu’nun “Duyduğun en büyük palavra neydi?” sorusuna cevap veren Yeliz, şöyle konuştu:

“En harika palavra benim yalanım. Hayatıma giren bir insanın kendisinin hasta olduğunun farkında olmadığını öğrendim. Önemli bir Mitomani hastalığı olduğunu öğrendiğim vakit çok yıkılmıştım. Adamın her şeyi yalanmış. Kendisinin yanlışsız söylediğini zannediyor fakat anlattıklarının hepsi yalanmış. Kendine kurduğu dünyada yaşıyor. Münasebetimiz bir sene sürmedi fakat ben çok üzüldüm”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 14.bölüm fragmanı yayınlandı! Songül’ün başı belada…

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.