Alişan’dan alkış toplayan Lider Erdoğan paylaşımı: Seninle gurur duyuyoruz!

Ünlü müzikçi Alişan, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler yağdırdı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan ünlü sanatkarın “Seninle gurur duyuyoruz… Türkiye’mize iyi, uğurlu olsun.” sözleri alkış topladı.

29.05.2023
115
Alişan’dan alkış toplayan Lider Erdoğan paylaşımı: Seninle gurur duyuyoruz!

Ünlü müzikçi Alişan, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler yağdırdı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan ünlü sanatkarın “Seninle gurur duyuyoruz… Türkiye’mize güzel, uğurlu olsun.” tabirleri alkış topladı.

28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci cins seçiminde büyük bir zafer elde eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dayanak vermek ve sevgi gösterisinde bulunmak isteyen vatandaşlar, AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı ile kent genelinde birçok noktada kutlamalar yapıyor. Sevinçlerini coşkulu bir formda sergileyen kimi vatandaşlar ise toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Lider Erdoğan’a olan sevgisini lisana getiriyor. 

28 Mayıs seçimleri sonrasındaki kutlamalardan kareler

Başkan Erdoğan’ın zaferini kutlamak isteyen ünlü sanatçı Alişan ise, Instagram hesabından Recep Tayyip Erdoğan ile çekilen bir karesini paylaşarak “Yine kazandık… Sn Cumhurbaşkanım. Seninle gurur duyuyoruz… Türkiye’mize iyi, uğurlu olsun.” sözlerini kullandı. Ünlü müzikçinin paylaşımına dayanak bildirileri yağdı.

Alişan toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Lider Erdoğana takviye verdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bolulu Mehmet Yalçınkaya oğluyla karşılıklı göbek attı! 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.