Aleyna Tilki çocuk istismarı dedi: Yüzüne 500 tl karşılığında dövme yapan genç gündem oldu!

Genç popçu Aleyna Tilki, sahne kostümleri konuşmaları ve takındığı halla gündemden düşmüyor. Aleyna Tilki ismini yüzüne 500TL karşılığında dövme yaptıran gencin görüntüsü toplumsal medyayı salladı. Aleyna Tilki ise bu duruma çocuk istismarı diyerek cevap verdi.

02.12.2022
84
Aleyna Tilki çocuk istismarı dedi: Yüzüne 500 tl karşılığında dövme yapan genç gündem oldu!

Genç popçu Aleyna Tilki, sahne kostümleri konuşmaları ve takındığı halla gündemden düşmüyor. Aleyna Tilki ismini yüzüne 500TL karşılığında dövme yaptıran gencin görüntüsü toplumsal medyayı salladı. Aleyna Tilki ise bu duruma çocuk istismarı diyerek karşılık verdi.

Genç yaşta kazandığı şöhretin getirisini kimi vakit konuşmalarıyla kimi vakit hareketleri ile gösteren Aleyna Tilki, milyonlarca kitleye ulaşmayı başardı. Sahne kostümleri ile gündemden düşmeyen genç müzikçi şimdilerde ise gündeme küçük bir çocuğun yüzüne “Aleyna Tilki” ismini dövme yapmasıyla geldi. Bu duruma şaşırtan karşılık veren Tilki ise herkesi hayrete düşürdü.

Aleyna tilki genç çocuğun yüzüne dövme yaptırmasına açıklamalarda bulundu

“BUDA BİR ÇEŞİT ÇOCUK İSTİSMARI”

Sosyal medyada viral olan görüntü büyük reaksiyon uyandırdı. Sokakta yürüyen bir genç çocuğa kendisinin yüzüne Aleyna Tilki dövmesi yaptırılması kaidesiyle 200 TL verileceği söylendi. 200 TL’yi kabul etmeyen çocuk, 500 lira karşılığında dövme yaptıracağını söyledi. Dövmeci 500 TL’yi kabul eden genç çocuğu dükkana götürüp dövme yaptığı anları görüntüye çekti. 

aleyna tilki dövmesi yaptıran çocuk

SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAYINLADI!

Dövmenin yapılmış halini toplumsal medyadan yayınlayan dövmeci ağır reaksiyonlara maruz kaldı. “500 TL karşılığında zebaninin hızına Aleyna Tilki yazdırdım” ifadelerine yer veren dövmeciye ise  “İnşallah dövme gerçek değildir” ifadeleri kullanıldı.

Aleyna tilki dövmesi yaptıran çocuk

 ALEYNA TİLKİ’DEN KARŞILIK GECİKMEDİ

22 yaşındaki genç müzikçi ise bu olanlar karşısında dövmeciye reaksiyon gösterdi. “O çocuk çok tatlı lakin yaşı çok ufak. Dövme yaptırma kararı alacak bir yaşta değil. Onun ismine üzüldüm. Ona o dövmeye yapan kişi, cürüm işlemiş. Bu da bir çeşit çocuk istismarına girer!” sözlerine yer verdi.

Aleyna tilkiden dövme açıklaması
ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.