Yasemin Sakallıoğlu bir prensip imza atacak! Londra sahnelerinde birinci Türk bayan komedyen…

‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ isimli tek kişilik gösterisiyle 50. defa sahneye çıkan ünlü komedyen ve toplumsal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu …

19.11.2022
50
Yasemin Sakallıoğlu bir prensip imza atacak! Londra sahnelerinde birinci Türk bayan komedyen…

‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ isimli tek kişilik gösterisiyle 50. defa sahneye çıkan ünlü komedyen ve toplumsal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu, bir prensip imza atıyor. Londra’da birinci Türk bayan komedyen olarak sahne alacak.

Oyunculuk macerasına toplumsal medyada paylaştığı görüntülerle başlayan ünlü bayan komedyen Yasemin Sakallıoğlu, rol aldığı proje ve kaleme aldığı kitaplarla isminden çokça kelam ettiriyor. 2015 yılında EDHO takımında olan Sakallıoğlu, son olarak toplumsal medyada oluşturduğu ‘Zengo’ karakterini sinemaya dönüştürmüştü.

Yasemin Sakallıoğlu

Şimdilerde tek kişilik şovlarıyla kapalı gişede yer alan ünlü komedyen, hayranları karşısına çıkıyor. Her sahnesinde salonu tıklım tıklım dolduran Sakallıoğlu, “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” isimli gösterisiyle Bostancı’da 50. sefer sahne aldı.

Yasemin Sakallıoğlu Londrada hayranlarıyla buluşacak

LONDRA’DA TARİH YAZACAK

Sezonu 19 Aralık’ta Londra’da kapatmaya hazırlanan Sakallıoğlu, burada stand-up yapan birinci Türk bayan komedyen olarak tarihe geçecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Basınç konusunu öğrencilerine o denli bir anlattı ki!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.