Müge Anlı’daki Ayşenur olayı ne? Müge Anlı’nın canlı yayınında skandal anlar! Muskayı açtılar

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 18 yaşındaki Ayşenur Ataş’ın 70 yaşındaki bir geçersiz hocaya kaçması olayı gündemde. Mehmet Ataş, kızının 70 yaşındaki uydurma bir hocaya kaçtığını söyledi. Mehmet Ataş kendilerine verilen birmuskayı Müge Anlı’ya verdi. Anlı, canlı yayında muskayı açtı.

02.01.2023
42
Müge Anlı’daki Ayşenur olayı ne? Müge Anlı’nın canlı yayınında skandal anlar! Muskayı açtılar

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 18 yaşındaki Ayşenur Ataş’ın 70 yaşındaki bir düzmece hocaya kaçması olayı gündemde. Mehmet Ataş, kızının 70 yaşındaki uydurma bir hocaya kaçtığını söyledi. Mehmet Ataş kendilerine verilen birmuskayı Müge Anlı’ya verdi. Anlı, canlı yayında muskayı açtı.

TV’de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tekrar milyonlarca izleyeni şoke eden anlar yaşandı. 18 yaşındaki Ayşenur Ataş’ın ortadan kaybolması üzerine programa katılan Mehmet Ataş, kızının 70 yaşındaki düzmece bir hocaya kaçtığını söyledi.  Peki, Müge Anlı’daki Ayşenur olayı ne? 70 yaşındaki adam büyü ve muska ile kız mı kaçırdı? Muska nedir? Müge Anlı’daki muska olayı detayları!

MÜGE ANLI’DAKİ AYŞENUR ATAŞ OLAYI NE?

18 yaşındaki Ayşenur Ataş’ın ortadan kaybolması üzerine programa katılan Mehmet Ataş, kızının 70 yaşındaki uydurma bir hocaya kaçtığını söyledi. Mehmet Ataş, kızının düzmece hoca tarafından kandırıldığını ve kendilerine tılsım yapıldığını öne sürdü. Mehmet Ataş kendilerine verilen bir muskayı da Müge Anlı’ya verdi.

Acılı baba, canlı yayında kendilerine verilen muskayı Müge Anlı’ya iletti. Müge Anlı, muskayı canlı yayında açtı. Cips paketine sarılan kelamda muska, yayın sırasında açıldı.

Muskanın içerisinden bahis tez bülteni çıktı. Canlı yayında ortaya çıkan bu anlar tüm izleyenleri şok etti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.