Kutsi mesken sahibiyle mahkemelik oldu! Maddi zorluklar yaşamaya başladı…

Müzikleri lisanlara pelesenk olmuş ünlü müzikçi Kutsi son periyotta yaşadığı maddi zorluklar ile gündemde. Uzun bir müddettir yaşadığı maddi zorluklar yaşamaya başlayan Kutsi’nin mesken sahibi ile uzun müddettir mahkemelik olduğu argümanı gündeme bomba üzere düştü.

01.12.2022
44
Kutsi mesken sahibiyle mahkemelik oldu! Maddi zorluklar yaşamaya başladı…

Şarkıları lisanlara pelesenk olmuş ünlü müzikçi Kutsi son periyotta yaşadığı maddi zorluklar ile gündemde. Uzun bir müddettir yaşadığı maddi zorluklar yaşamaya başlayan Kutsi’nin mesken sahibi ile uzun müddettir mahkemelik olduğu argümanı gündeme bomba üzere düştü.

Dillere pelesenk olan müzikleriyle ve yer aldığı Doktorlar dizisindeki Doktor Levent karakteriyle izleyicinin beğenisini toplayan ünlü müzikçi Kutsi özel ömründe yaşadığı sorunlarla sık sık gündemde olan isimlerden biri. Yeniden büyük bir sav ile gündeme gelen oyuncunun maddi zorluklar yaşadığı ve bu sebeple de kirasını ödeyemediği söyleniyor.

Kutsi mahkemelik oldu

MAHKEMELİK OLDU!

İddialara nazaran son zamanlarda maddi zorluk yaşayan ünlü müzikçi Kutsi Caddebostan‘daki kirası 10 bin tl olan meskeninin kirasını 14 aydır ödeyemiyor. Kutsi’nin, eşi Sibel Ülker ile birlikte oturduğu dairenin mesken sahibiyle gecikmiş kira borcundan ötürü mahkemelik olduğu söyleniyor.

Kutsi ve eşi Sibel Ülker

EV SAHİBİNE KABUL ETTİREMEDİ!

Ev sahibinin dava açmasının akabinde gecikmiş kir borcunun bir kısmını ödeyen ve konut sahibine davayı geri çekmesi karşılığında borcun tamamını ödemeyi teklif eden Kutsi’ye mesken sahibinden olumsuz karşılık geldi. Mesken sahibi tarafından kabul edilmeyen borcun davasının 16 Mart’ta Anadolu 12. İcra Mahkemesi’nde görüleceği söyleniyor.

Ünlü müzikçi Kutsi konut sahibi ile davalık oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mustafa Ceceli’nin ailesine hırsızlık şoku! 2,5 milyonluk altın…

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.