Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizisi Aile’nin setinde kaza! Ayrıntılar belirli oldu

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı sevilen dizi Aile’nin dizi setinde şanssız bir kaza meydana gelmişti. Yürekleri ağza getiren kazada yaralıların olduğu öğrenilirken kazaya ait ayrıntılar da öğrenildi.

12.05.2023
132
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın dizisi Aile’nin setinde kaza! Ayrıntılar belirli oldu

Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı sevilen dizi Aile’nin dizi setinde şanssız bir kaza meydana gelmişti. Yürekleri ağza getiren kazada yaralıların olduğu öğrenilirken kazaya ait ayrıntılar da öğrenildi.

Salı akşamları Show TV‘de izleyicisiyle buluşan yeni dizi “Aile”den herkesi korkutan bir haber gelmişti. Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Parıltı Sürer, Canan Ergüder, Nejat İşler, Levent Ülgen gibi usta ve başarılı oyuncuların takımında yer aldığı sevilen dizi Aile, salı akşamları reytingleri alt üst etmeye devam ederken dizinin setinde vahim bir kaza meydana gelmişti. Dizinin yapımcılığını üstlenen imal şirketi Ay Yapım yürekleri ağza getiren kazayı toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile duyurmuştu. Yaşanan müthiş kazanın nasıl çıktığı nasıl meydana geldiği öğrenildi.

Aile dizi

FECİ KAZANIN AYRINTILARI BELİRLİ OLDU!

Gazeteci Birsen Altuntaş‘tan alınan habere nazaran: dizinin akşam üstü mezarlıkta çekilen patlama sahnesinde vahim bir kaza yaşandı. Bilgilere nazaran; Yusuf Soykan‘ın mevt yıl dönümünün çekildiği sahnede tüm oyuncular kabristanda çekim için bekliyorlardı. Sahne gereği bomba yüklü aracın patlatılacağı Zincirlikuyu Mezarlığı‘nda Aslan‘ın bomba konulan arabayı fark ederek ailesini uyardıktan sonra bombanın gürültüyle patlatılması planlanıyordu. Ancak birinci iki tekrarda sorun çıkmamasına karşın sahnenin 3. tekrarı yapılırken Ay Yapım‘a ilişkin olan araçta beklenmedik halde denetimsiz büyük bir patlama meydana geldi. Rüzgârın da tesiriyle artan alevler grupta büyük bir endişe ve panik oluşturdu.

Aile dizisi kaza

NEJAT İŞLER’İN LATİFELİ, CANAN ERGÜDER’İN SAÇI YANDI

Çıkan yangında İpek Çiçek saçlarının önünü yanmaktan son anda kurtarırken ünlü oyuncular Nejat İşler‘in sakalında, Ceylan Ergüder‘in ise saçında ufak yanıklar oluştu. Paydos edilen sette AY Yapım büyük bir faciaya neden olma ihtimali olan kaza sonrasında ihmalin neden kaynaklandığını araştırmak maksadıyla inceleme başlattı.

Aile dizisinde set kazası

NE OLMUŞTU?

BAZI SET ÇALIŞANLARI YARALANMIŞTI

Dizinin 11.bölümünün çekimleri sırasında meydana gelen kazada birtakım set çalışanlarının yaralandığını imal şirketi şu açıklamalar ile duyurmuştu:

“Aile dizimizin 11. kısmının efektli final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir hadise yaşanmıştır. Birtakım çalışma arkadaşlarımızın yaralanmalarına neden olan bu olayın meydana gelmesine ait muhtemel yanılgı ve ihmaller ile ilgili incelemeler başlatılmıştır. Hizmet alınan şirketler başta olmak üzere her türlü araştırma ve inceleme yapılacak ve tarafımızca sonuca ulaştırılacaktır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.”

Aile dizi setinde kaza

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sinan Akçıl’dan sürpriz düet! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile…

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.