Ayhan Aşan hastalığa yakalandığını duyurdu! “Beklemediğim bir şeydi”

Müzikçi Ayhan Aşan’dan sevenlerini üzen haber geldi. Aşan, yakın vakitte geçirdiği tiroid ameliyatı olduğunu açıkladı. Ünlü isim, “Ani bir ameliyat oldu, beklemediğim bir şeydi” dedi.

20.05.2023
109
Ayhan Aşan hastalığa yakalandığını duyurdu! “Beklemediğim bir şeydi”

Şarkıcı Ayhan Aşan’dan sevenlerini üzen haber geldi. Aşan, yakın vakitte geçirdiği tiroid ameliyatı olduğunu açıkladı. Ünlü isim, “Ani bir ameliyat oldu, beklemediğim bir şeydi” dedi.

Uzun vakittir ekranlardan uzak olan ünlü müzikçi Ayhan Aşan Nişantaşı City’s’de görüntülendi. 55 yaşındaki ünlü isim yaptığı açıklamayla hayranlarını korkuttu.

“BEKLEMEDİĞİM BİR ŞEYDİ”

Gazetecilerle konuşan Aşan, tiroid ameliyatı olduğunu söyleyerek; şu tabirleri kullandı:

“Çalışmalarımıza ameliyat yüzünden orta verdik. Bayram prestijiyle işlerime başlıyorum. Bayramda büyük ihtimalle Batum, daha sonra Kıbrıs ve Almanya sahnelerim olacak. Ani bir ameliyat oldu. Beklemediğim bir şeydi. Check-Up yaptırdıktan sonra ortaya çıktı. 2-3 cm’lik kitleydi. Acil olarak aldırdık.”

Aşan, “Meslek hastalığı mı?” sorusuna, “Evet. Fakat şu an çok düzgünüm. Sanat hayatımda 30 sene oldu” karşılığını verdi.

Ünlü müzikçi tıpkı vakitte geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüs nedeniyle eski eşinin vefat ettiğini açıkladı. Aşan, “En büyük oğlum otizimli. Sık sık görüşüyoruz. Görüşemediğimiz vakitler olmuştu ortayı kapatıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı ve Dilan Polat ortasındaki altın gerilimi! Tenkitlere sinirlendi

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.