Hadise’nin yeni meskeninin fiyatı dudak uçuklattı! Ünlü müzikçi yalı dairesine taşınıyor

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra bir müddettir haklarında çıkan argümanlarla gayret eden müzikçi Hadise, eski eşiyle kaldığı Riva’daki …

12.11.2022
45
Hadise’nin yeni meskeninin fiyatı dudak uçuklattı! Ünlü müzikçi yalı dairesine taşınıyor

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra bir müddettir haklarında çıkan argümanlarla gayret eden müzikçi Hadise, eski eşiyle kaldığı Riva’daki meskenden sonra kendine yalı dairesi aldı. Ünlü müzikçi “Yeni konutum iyi olsun” dedi.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile sırf 5 ay evli kalan müzikçi Hadise hakkında yeni bir argüman ortaya atıldı. Mehmet Dinçerler’in 3 milyon TL olduğu sanılan evlilik teklifi yüzüğünün replika olmasıyla sarsılan ünlü müzikçi, yüzüğü 182 bin liraya satarak gelirini hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Hadise

Hadise boşandıktan sonra evliyken yaşadığı Riva’daki konutta bir müddet kalmaya devam ediyordu. Ünlü müzikçinin hakkında yeni bir tez daha çıktı.

Hadise yalı dairesi aldı

YALI DAİRESİ ALDI

İbrahim Çelikkol’un konutunda kiracı olarak kalan Hadise’nin taşındığı öğrenildi. Bir müddettir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulan müzikçi, 40 milyon lirayı gözden çıkardı. Müzikçinin önümüzde günlerde yeni konutuna taşınacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Buray’dan köy okullarına ziyaret! O çaldı çocuklar oynadı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.