Alina Boz’dan yıllar sonra gelen itiraf: Youtuber olacaktım!

Şu sıralar yer aldığı ‘Bir küçük peri masalı’ dizisindeki ‘Zeynep’ rolüyle izleyiciden tam not alan başarılı oyuncu Alina Boz yıllar sonra bir …

10.11.2022
62
Alina Boz’dan yıllar sonra gelen itiraf: Youtuber olacaktım!

Şu sıralar yer aldığı ‘Bir küçük peri masalı’ dizisindeki ‘Zeynep’ rolüyle izleyiciden tam not alan başarılı oyuncu Alina Boz yıllar sonra bir itirafta bulundu. Deniz Can Aktaş ile katıldığı youtube programında gelen bir sorunun üzerine bir periyot youtuber olmayı düşündüğü itiraf etti.

2014 yılında yayınlanan ‘Paramparça’ isimli dizideki ‘Hazal’ karakteriyle tanınan ve büyük beğeni toplayan genç oyuncu “Alina Boz” yeni devrin en yetenekli oyuncuları ortasında gösteriliyor. Rol aldığı her dizide isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran yetenekli oyuncu, ‘Bandırma Füze Kulübü’ sinemasındaki rol arkadaşı “Deniz Can Aktaş” ile bir youtube programına konuk oldu. Programda soruları samimiyetle yanıtlayan Boz’dan yıllar sonra bir itiraf da geldi.

Alina Boz ve Deniz Can Aktaş

YOUTUBER OLMAYI DÜŞÜNMÜŞ

Kendisine gelen bir sorunun üzerine “Ben bir ortalar bi dizi yapmıştım ancak çok gitmemişti. İkinci diziye başlamadan evvel youtuberları çok takip ediyordum. Bir arkadaşım vardı, Polina diye, o vakit youtuberlığa yeni başlamıştı. Seyahat görüntülerini çok seviyordum. Küçük mini belgeseli youtube’a uyarlama fikri benim çok hoşuma gitmişti. Hatta ben de ne yapabilirim diye düşündüm” diyerek açıklama yapan oyuncu bir periyot youtuberlık yapmayı düşündüğünü itiraf etti.

Alina Boz

“KAMERAYA İLGİM VARDI”

Oyunculuğun da aslında kendi içeriğini oluşturma fikrine dayandığını belirten başarılı oyuncu, “13-14 yaşlarında kameraya çok ilgim vardı. Bir tane de kameram vardı. Kendine yeni bir dünya yaratabilme fikri hoşuma gitmişti. Doğal o vakit oyunculuk olmasaydı değil fakat vaktinde ilgimi çeken bir şeydi, kendi içeriğini oluşturmak. Oyunculukta da yaptığımız bir manada bu türlü bir şey. Kendi hayallerimizi gerçekleştiriyoruz. Bence youtube’da o denli bir yer. Yanlışsız mevzuyu, yanlışsız konsepti bulursan senin ruhuna uyan bir şey bulursan, çok hoş içerikler çıkıyor. Bence kamerayla uğraşmak ve bunun sayesinde dünyayı tanıyıp yeni beşerlerle tanışmak bence beğenilen bir fikir.” diye de ekledi.

Alina Boz

Alina Boz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer ile olan atışması gündem oldu!

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.