Haber7’ye büyük ödül! ‘Yılın En Yeterli Haber Sitesi’ seçildi

Önceki gün düzenlenen Malatya Altın Kayısı ödül merasiminde ‘Yılın En Yeterli Haber Sitesi’ mükafatını de Haber7.com’un Genel Yayın Direktörü …

24.09.2022
66
Haber7’ye büyük ödül! ‘Yılın En Yeterli Haber Sitesi’ seçildi

Önceki gün düzenlenen Malatya Altın Kayısı ödül merasiminde ‘Yılın En Yeterli Haber Sitesi’ mükafatını de Haber7.com’un Genel Yayın Direktörü Osman Ateşli’ye teslim edildi. Sanat dünyasından da isimlerin yer aldığı merasimde oyuncu, muharrir ve birebir vakitte hukukçu olan Bahadır Yenişehirlioğlu, ‘En Yeterli Erkek Oyuncu’ mükafatına layık görüldü.

Türkiye’nin birinci ve tek Spikerler Platformu Spiker Dünyası tarafından Malatya’da  düzenlenen ve birçok ünlü simanın konuk olduğu, “Hoşhanlı Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Merasimi, 23 Eylül 2022 Cuma Tarihinde Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonunda gerçekleştirildi.

Mehmet Ercan ve Özge Sinem Yapıt’ın sunduğu, Akif Kaplan organizatörlüğünü üstlendiği törende, Türkiye’nin farklı yerlerinden alanında en düzgünler mükafatlarına kavuştu.

Haber 7 yılın en uygun haber sitesi seçildi

HABER 7 ‘YILIN EN YETERLİ HABER SİTESİ’ SEÇİLDİ

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Malatya Altın Kayısı mükafatları merasiminde mükafatlar sahiplerini buldu. Ödül merasiminde medya ve sanat dünyasında birçok isim yer aldı. Medya alanında Haber7, ‘Yılın En Yeterli Haber Sitesi’ ödülüne layık görülürken sanat dünyası kategorisinden de başarılı oyuncu, muharrir ve hukukçu Bahadır Yenişehirlioğlu ‘En Düzgün Erkek Oyuncu’ ödülüne sahip oldu.

YILIN EN UYGUN ERKEK OYUNCUSU MÜKAFATINI ALDI

‘Payitaht Abdulhamid’, ‘Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’, ‘Hürkuş Göklerdeki Kahraman’ üzere başarılı üretimlerde rol almasının yanı sıra tıpkı vakitte ‘Hünkarım’, ‘Antikacı’, ‘Derviş’ üzere çarpıcı kıssaların ele alındığı kitapların müellifi Bahadır Yenişehirlioğlu, bu yıl üçüncüsü düzenlene Malatya Altın Kayısı mükafatları merasiminde ‘Yılın En Uygun Erkek Oyuncusu’ mükafatını aldı.

Öte yandan Yenişehirlioğlu, buna karşılık toplumsal medya hesabından aldığı mükafata dair teşekkür paylaşımında bulunmayı ihmal etmedi.

Malatya Altın Kayısı En Uygun Erkek Oyuncu mükafatı için teşekkür ediyorum.@MalatyaBelTr pic.twitter.com/JtF2lcl7qm

— Bahadır Yenişehirlioğlu (@Yenisehirlioglu) September 23, 2022

 

Osman Ateşli

Osman Ateşli ve Bahadır Yenişehirlioğlu

Malatya Altın Kayısı mükafatları merasiminde mükafatlar sahiplerini buldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

4 aylık ikiz gebe olan Fahriye Evcen Karan’ı ihmal etmiyor!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.