Gönül Dağı’nda yarım saat gözüken Mahmut Tuncer’in alacağı fiyat dudak uçuklattı!

Sevilen dizi Gönül Dağı dizisin de Kenan ve Elif’in nişan merasimi için yarım saat televizyon ekranlarında gözükecek olan Mahut Tuncer’in …

20.11.2022
51
Gönül Dağı’nda yarım saat gözüken Mahmut Tuncer’in alacağı fiyat dudak uçuklattı!

Sevilen dizi Gönül Dağı dizisin de Kenan ve Elif’in nişan merasimi için yarım saat televizyon ekranlarında gözükecek olan Mahut Tuncer’in alacağı fiyat duyanların dudağını uçuklattı.

Gönül Dağı 77. kısım ile ekranlar karşısına geldi. Sevenlerin merakla beklendiği nişan merasimine ise Mahmut Tuncer katıldı. Sevilen müzikçi, yalnızca 1 kısım olarak sevenleri ile dizide buluştu. Müzikleri ve espirileri ile herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran Mahmut Tuncer, kısa müddetli konuk olduğu dizide aldığı fiyat ise herkes tarafından şokla karşılandı.

gönül dağı77. kısma mahmut tuncer konuk oldu.

ALACAĞI FİYAT GÜNDEM OLDU

Kişiliği ve müzikleriyle ilgi gören ünlü müzikçi, Türkiye’nin ilgiyle izlediği Gönül Dağı dizisinde yalnızca bir kısım gözükeceği gündeme gelmiş yayınlanacağı kısım merakla beklenmişti. Dizi de rol alan Tuncer’in ne kadar fiyat alacağı ise merak konusu oldu. Müzikleri ile hem ekran başındakileri hem de Gedelli Kasabasını coşturacak olan mahut Tuncer’in yarım saat kaldığı diziden ortalama 20 bin lira aldığı argüman ediliyor.

mahmut tuncer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sokak ortasında şınav! Birdenbire

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.