Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin birinci tanıtım fragmanı yayında! Konusu nedir?

TRT 1 geçtiğimiz dönem final yapan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı olarak Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı dizisi için …

26.11.2022
332
Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin birinci tanıtım fragmanı yayında! Konusu nedir?

TRT 1 geçtiğimiz dönem final yapan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı olarak Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı dizisi için hazırlıklarını tamamladı. Tolgahan Sayışman’ın başrolde olduğu dizinin birinci tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ‘Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’ dizisinin birinci tanıtım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 geçtiğimiz yıl 32 kısım olarak ekranlara verdiği Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisiyle Türklerin denizcilikte olan muvaffakiyetini gözler önüne sermişti. TRT, çok ses getiren dizinin devamı niteliğinde Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’nın çekimlerine başladı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman’ın olduğu diziyle Türk-İslam tarihi anlatılmaya devam edilecek.

Sabırsızlıkla beklenen Barbaroslar Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin birinci tanıtım fragmanı yayınlandı.

‘BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI’ DİZİSİNİN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMI?

Es Sinema imaliyle izleyenlerle buluşacak olan dizinin direktör koltuğunda Berat Özdoğan oturuyor. Devir dizisi olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’nda başrol olan Tolgahan Sayışman, ‘Hayreddin’ karakteriyle karşımıza çıkacak.

Cast çalışmaları devam eden proje hakkında şimdi net bir açıklama yapılmadı.

Tolgahan Sayışman

BARBAROS HAYREDDİN SULTANIN FERMANI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yeni döneme damga vurması beklenen ‘Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’ dizisinin, geçtiğimiz yıl hem oyuncu takımıyla hem de olay örgüsüyle büyük ses getiren Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nın devamı niteliğinde olacağı biliniyor.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.