Czn Burak bir şube daha açıyor! Katar şubesine özel dansı…

Eğlenceli yemek görüntüleriyle toplumsal medyada fenomen olan lokantacı Burak Özdemir toplumsal medyada CZN Burak olarak tanınıyor. Birçok …

11.11.2022
62
Czn Burak bir şube daha açıyor! Katar şubesine özel dansı…

Eğlenceli yemek görüntüleriyle toplumsal medyada fenomen olan lokantacı Burak Özdemir toplumsal medyada CZN Burak olarak tanınıyor. Birçok ünlünün uğrak meraklarından olan şubelerine bir yenisini ekleyen Czn Burak bu sefer de Katar’da şube açmak için hazırlanıyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Çektiği yemek görüntüleriyle toplumsal medya fenomenlerin ortasında yer almayı başaran Czn Burak şubelere doymuyor. Toplumsal medyada 40 milyondan fazla takipçiye sahip olan Burak Özdemir ismini dünya çapında da duyurmayı başaran isimlerden. Hatay Medeniyetler Sofrası isimli restoran zincirinin de sahibi olan ve beş şubesi bulunan ünlü lokantacı, Taksim, Aksaray, Etiler şubelerine ve yurt dışında ise Dubai ve Tacikistan şubelerine bir yenisi eklemek için hazırlanıyor.

Czn Burak

KATAR’A ŞUBE AÇIYOR!

Sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanan Özdemir, toplumsal medya hesabından paylaştığı eğlenceli dans görüntüsüne “Czn Burak Qatar 11 Kasım Cuma Günü Açılıyor” açıklamasını yazarak Katar’a yeni bir şube açacakları haberini takipçileriyle paylaştı. Kısa müddette büyük etkileşim alan paylaşım toplumsal medyada büyük ilgi gördü.

İşte Czn Burak’ın eğlenceli dans görüntüsü:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.