Gökhan Türkmen birinci defa itiraf etti! Ortaokul aşkıyla tam 17 sene…

Ünlü müzikçi Gökhan Türkmen, lise yıllarında birebir sırayı paylaştığı aşkı Sinem Aksoy ile 2014 yılında dünyaevine girmişti. Ortaokul …

03.10.2022
185
Gökhan Türkmen birinci defa itiraf etti! Ortaokul aşkıyla tam 17 sene…

Ünlü müzikçi Gökhan Türkmen, lise yıllarında birebir sırayı paylaştığı aşkı Sinem Aksoy ile 2014 yılında dünyaevine girmişti. Ortaokul günlerinde çekilmiş eşi ile olan fotoğrafını birinci sefer paylaşan Türkmen “Bu dünya kaldıramaz bu türlü aşkı” notunu düştü.

2014 yılında hayatını birleştirme kararı aldığı Sinem Aksoy ile memnun bir evlilik hayatı yaşayan müzikçi Gökhan Türkmen, sevgisini toplumsal medyada duyurdu. Ünlü müzikçi öğrencilik hayatında aşık olduğu eşiyle evlendiği için memnunluk duyduğunu tabir ederken, “Bu dünya kaldıramaz bu türlü aşkı” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

gökhan türkmen ve sinem aksoy

“BİR MAŞALLAH ALIRIM!”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aşkını duyuran Türkmen lise yıllarına ilişkin fotoğrafını paylaşırken “Ben sana ne diyeyim, nasıl söyleyeyim… Bu dünya kaldıramaz bu türlü gerçek aşkı… Kimse anlayamaz… Kimse de bilmez sana olan sevgimi… Sen bile belki… Özel bir gün değil bugün… Gerek de yok seni özel kılmaya… Nazarına da kemine de gözüne de sevgilim… Sen her vakit benim kalbimde öbür yüreğimde başkasın… Ciğerini bilirim; lakin söylemem… Koca gözlerini bilirim; fakat bahsetmem… Ben senin her kalp atışını bilirim ; ancak anlatmam…. Sen bana bir lütuf, yoluma bir ışıksın… Seni çok seviyorum… Birinci günkü gibi… Son nefesimi verene dek!! İşte artık bir “Maşallah” alırım! Ne olur ne olmaz!” açıklamasında bulundu.

sinem aksoy ve gökhan türkmen

23 YILLIK ARKADAŞLAR!

Daha evvel çok aşık olduğunu bir röportajında anlatan Türkmen “Sinem liseden sıra arkadaşım. Biz aslında 23 yıllık arkadaşız. Lisede çok yakın bir dostluğumuz vardı. Birbirimize çok yakındık lakin bu hiçbir vakit aşka dönüşmedi. Ben de aşk vardı fakat aramızdaki dostluk o kadar kıymetliydi ki, bunu bozmak istemedim açıkçası. Kaybetmekten korktum onu. Bir erkek bir bayanla yalnızca sevgili olmak zorunda değil. Çok yakın arkadaş da olabilir. Bir arada olmaya başlamadan bir iki yıl evvel ortamıza kara kedi girdi. Küs değildik lakin konuşmadığımız bir devir oldu. Sonrasında bir ortaya geldiğimizde ise “evlenip çocuk yapalım” dedik.” açıklamasında bulunmuştu.

gökhan türkmen ve kızları

Şimdilerde iki çocuğu ile çekirdek aile sahibi olan Türkmen’in babalığı da toplumsal medyadaki paylaşımlarında takdir topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu’dan örnek davranış! Şehit olan Yusuf Aktaş’ın vasiyetini…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.