Yargı Dizisi ödül merasiminde dalga konusu oldu! Pınar Deniz konuşmasında skandal tez

Yargı dizisinde canlandırdığı karakterle mesleğinin büyük çıkışını yapan ve 48.si düzenlenen Altın Kelebek Mükafatını kazanan Pınar Deniz, ödül merasiminde yaptığı konuşma ile dikkat çekti. Toplumsal medyanın konuştuğu yeni skandal argüman ise Pınar Deniz’in o konuşmasının dünyaca ünlü olan Rihanna’dan kopyaladığı tarafta.

02.01.2023
156
Yargı Dizisi ödül merasiminde dalga konusu oldu! Pınar Deniz konuşmasında skandal tez

Yargı dizisinde canlandırdığı karakterle mesleğinin büyük çıkışını yapan ve 48.si düzenlenen Altın Kelebek Mükafatını kazanan Pınar Deniz, ödül merasiminde yaptığı konuşma ile dikkat çekti. Toplumsal medyanın konuştuğu yeni skandal sav ise Pınar Deniz’in o konuşmasının dünyaca ünlü olan Rihanna’dan kopyaladığı istikamette.

Yargı dizisi ile büyük çıkış yakalayan oyuncu Pınar Deniz, Altın Kelebek’te yaptığı konuşma ile Türkiye gündemine oturdu. Birçok toplumsal medya kullanıcıları tarafından dalga konusu olan konuşma hakkında ise yeni savlar ortaya atıldı. Ödül konuşmasında, oyuncu olurken bir sinemadan etkilendiğini ve dünyayı kurtarmak için bir şeyler yapması gerektiği söyleyen Deniz’in bu konuşması dünyaca ünlü Rihanna’nın konuşmasından kopyaladığı argümanlar ortasında yerini aldı.

pınar denizin ödül merasiminde konuşması kopya iddiaları

PINAR DENİZ RIHANNA’YA KARŞI

Pınar Deniz’in ödül merasiminde yaptığı konuşmayı, dünyaca ünlü müzikçi Rihanna’nın 5 yıl evvel Harvard Üniversitesi’nde yaptığı bir konuşmaya benzeten toplumsal medya kullanıcıları ise birçok paylaşım yaparak bu olayı ispatlamaya çalıştılar. 

rıhanna konuşması pınar denizle benzerliği

RIHANNA’NIN YAPTIĞI O KONUŞMA

“5 yahut 6 yaşındayken TV izlerken bu reklamları gördüğümü ve dünyanın öbür yerlerinde öteki çocukların acı çektiğini izlediğimi hatırlıyorum. Ve bilirsiniz, bu reklamlar şöyleydi: 25 cent verebilir, bir çocuğun hayatını kurtarabilirsiniz. Ve ben de kendi kendime düşünürdüm. Afrika’daki tüm çocukları kurtarmak için kaç tane 25 cent biriktirebileceğimi merak ediyorum. Ve kendime şöyle derdim, “büyüdüğümde, varlıklı olduğumda dünyadaki tüm çocukları kurtaracağım” tabirlerine yer vermişti.
 

rıhanna pınar deniz konuşması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sefo yaptığı hareketle gönülleri tekrar fethetti! Lider seçilen öğrencinin…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.