Gamze Özçelik beklenmeyen haberi duyurdu! Bu kere da…

Oyunculuğu bırakarak kurduğu dernekle birlikte tüm dünyada gereksinim sahiplerine yardım eden Gamze Özçelik son hareketiyle yeniden gönülleri …

26.11.2022
227
Gamze Özçelik beklenmeyen haberi duyurdu! Bu kere da…

Oyunculuğu bırakarak kurduğu dernekle birlikte tüm dünyada gereksinim sahiplerine yardım eden Gamze Özçelik son hareketiyle yeniden gönülleri fethetti. Özçelik, Afirka’da yer alan Gana’da sayısız insanın dünyasını aydınlattı. Her hareketi yakından takip edilen sevilen isim binlerce kişinin katarak ameliyatını yaptırdıklarını toplumsal medya hesabından duyurdu.

Gamze Özçelik, kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneğiyle birincileri başarmaya devam ediyor. Özçelik toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Ünlü isim yardıma muhtaç insanlara yardım elini uzatırken bir yandan binlerce kişinin katarak ameliyatını yaptırdı. 

GAMZE ÖZÇELİK HAREKETİYLE TAKDİR TOPLADI

Ünlü isim, “Ameliyatlarımız her ay sistemli olarak devam ediyor” diyerek duyurdu. Özçelik, kurucusu olduğu dernekte Afrika Gana’nın Yendi kentinde gerçekleştirdikleri katarakt ameliyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi paylaştı. İşte ünlü oyuncunun gönülleri fetheden o hareketi:

“Düzenli olarak devam eden katarakt ameliyatlarımızı bu sefer Gana’nın kuzeyinde ve başşehre yaklaşık 15 saat arada bulunan Yendi kentinde gerçekleştirdik.

Müslümanların yoğunlukta olduğu bu bölgede, halk toprak üzere göze ziyan verebilen işlerde çalışıyor, kullanılan sular da çoğunlukla kirli ve bakteri üreten sular olması sebebiyle tehlike artıyor.

Desteklerinizle 301 kişinin daha gözlerinin açılmasına vesile olarak 1827 şahsa ulaşmış olduk.”

Dünyanın birçok yerinde yardıma muhtaç yoksul ülkelere yemek, burs, okul muhtaçlıkları, su kuyusu, ‘Hz Hatice Külliyesi’ üzere kalacak yer üzere yardımlarda bulunan Gamze Özçelik’in bu hareketi de birçok toplumsal medya kullanıcısı tarafında beğeni yağmuruna tutuldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Gamze Özçelik’ten heyecanlandıran haber! Yayınladığı görüntüyle memnun haberi paylaştı

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.