Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

Bir müddettir Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Khoshnaw’dan …

19.11.2022
149
Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

Bir müddettir Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Khoshnaw’dan evlenme teklifi almıştı. Gündemi sallayan evlenme teklifi sonrası ünlü müzikçi ve Khoshnaw radikal bir karar alarak ayrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw‘dan Dubai’de evlilik teklifi alan Ebru Gündeş‘in önümüzdeki yaz Khoshnaw ile nikah masasına oturacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Mayıs ayından bu yana keyifli birliktelikleriyle magazin dünyasının yakın takibinde olan ünlü çiftten berbat haber geldi. 

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı

Müstakbel eşi için sık sık milyonlarca dolarlık harcamalar yapan Khoshnaw’ın Gündeş’in konser yoğunluğu nedeniyle ayrılma kararı aldığı ortaya çıktı. İlgilerini sessiz sedasız noktalama kararı alan ünlü çiftin artık birbiriyle konuşmadığı öğrenildi. Ayrılığın akabinde berbat günler geçiren ünlü sanatkarın kızı Alara’yı da yanına alarak Dubai’deki konutuna gittiği söylenenler ortasında yer alıyor. 

Ebru Gündeş

DAHA EVVEL NE OLDU?

Ebru Gündeş, evvelki akşam hayranlarıyla bir ortaya geldi. Sevenlerine adeta müzikal bir şölen yaşatan ünlü müzikçinin 1.8 milyon dolar yani 33 milyon TL kıymetindeki yüzüğü gözlerden kaçmadı. Sahnede dans eden Gündeş’in dans sırasında ellerini ön planda tutması “Yüzüğü göstermeye çalışırken ben” halinde yorumlandı.

EBRU GÜNDEŞ EVLENİYOR!

Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla büyük beğeni toplayan Ebru Gündeş, bir müddettir özel hayatıyla gündeme geliyor. Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile mayıs ayından beri birliktelik yaşayan ünlü müzikçiden müjdeli haber geldi.

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw

Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmayan 28 yaşındaki Khoshnaw’ın Ebru Gündeş’e evlenme teklifi ettiği öğrenildi. Dubai’nin ünlü Burj El Arab binasındaki otelin son üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiralayan Khoshnaw, evlenme teklifi etmek için milyonları gözden çıkardı. 

Ebru Gündeş

EVLENME TEKLİFİ İÇİN 2 MİLYON DOLARI GÖZDEN ÇIKARDI

Dubai’ye özel helikopterle getirdiği dünyaca ünlü İtalyan bir piyanistin de melodileriyle eşlik ettiği bir teklifte bulunan Khoshnaw, 1,8 milyon dolarlık tektaş yüzükle Ebru Gündeş’ten “Evet” karşılığını aldı. Gözyaşları içinde evlenme teklifini kabul eden Gündeş’in evlendikten sonra büsbütün Dubai’ye yerleşeceği ortaya çıktı. Ayrıyeten Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş için birlikte yaşayacakları konut için de 15 milyon dolarlık harcama yapıyor. Vakit zaman Türkiye’ye gelecek olan ünlü müzikçi müstakbel eşinin isteği üzerine sadece Cahide‘de sahne alacak ve ekstra işlere gitmeyecek. 

Ebru Gündeş evleniyor
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.