Can Yaman diğerleri hatırlatmasa halbuki güzel olduğunu unutacakmış!

Ünlü oyuncu Can Yaman, evvelki günlerde yeni dizisi ‘Viola come vilayet mare’nin lansmanında uzunluk gösterdi. Gazetecilerin sorularını …

28.09.2022
59
Can Yaman diğerleri hatırlatmasa halbuki güzel olduğunu unutacakmış!

Ünlü oyuncu Can Yaman, evvelki günlerde yeni dizisi ‘Viola come vilayet mare’nin lansmanında uzunluk gösterdi. Gazetecilerin sorularını karşılıksız bırakmayan ünlü oyuncunun farklı açıklamaları toplumsal medyaya damga vurdu.

Fenomen dizi ‘Erkenci Kuş’ta oynadığı Can karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu Can Yaman, Türkiye’deki ününü İtalya’ya taşıyarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Dünya çapında ağır ilgi gören ünlü oyuncu son günlerde yeni bir televizyon çalışmasıyla gündeme geliyor.

Can Yaman

“YETENEK KADAR HOŞLUK DE TEK BAŞINA KÂFİ DEĞİL”

Önceki günlerde “Viola come vilayet mare” isimli projesinin lansmanına katılan Yaman, Corriere della Sera’ya özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güzel olduğunu vakit zaman unuttuğunu lisana getiren ünlü oyuncu hayranlarını şoke etti. Yakışıklığını diğerleri hatırlattığı için farkında olduğuna dikkat çeken Yaman, “Güzel/yakışıklı olmasaydım daha da başarılı olurdum. Önyargıların ötesine geçmemiz gerekiyor. Benden daha güzel/yakışıklı beşerler var lakin görünüşe azim, disiplin ve kararlılık üzere diğer faziletler eşlik etmese uzağa gitmiyor. Yetenek kadar hoşluk de tek başına kâfi değil” şeklinde konuştu. 

Can Yamandan güzellik açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hadise sahnede tekrar ağladı! Bu sefer kamufle etmek için ışıkları kapattılar

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.