Burcu Kara ikinci kere anne oldu! Doğum süreci güçlü geçti

İkinci çocuğunu geçtiğimiz gün dünyaya getiren Burcu Kara, ailesiyle hastaneden çıkış yaparken görüntülendi. Ünlü oyuncu doğumun kuvvetli geçtiğinden bahsetti.

06.12.2022
163
Burcu Kara ikinci kere anne oldu! Doğum süreci güçlü geçti

İkinci çocuğunu geçtiğimiz gün dünyaya getiren Burcu Kara, ailesiyle hastaneden çıkış yaparken görüntülendi. Ünlü oyuncu doğumun şiddetli geçtiğinden bahsetti.

2016 yılında Fırat Parlak ile nikah masasına oturan oyuncu Burcu Kara, ikinci kere annelik heyecanı yaşadı. Erkek bebek dünyaya getiren Kara, hoş haberi Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Son günlerde karnı burnunda pozlar veren Burcu Kara, 40’ncı haftada çekildiği pozları hayranlarının beğenisine sundu. Paylaşımına da, “41’i paylaşabilir miyim sizinle bilmiyorum. Hazır fotoğraf çekenim varken bunlar da elimizde bulunsun. Her an her şey olabilir bu süreçte. Düzgün ki almışım bu yazı yazılan tabloları da,çok işe yarıyor.” notunu düştü.

Burcu Kara

BURCU KARA İKİNCİ KERE ANNE OLDU!

Ardından hastaneden paylaşım yapan Burcu Kara, doğum yaptığını duyurdu. Oğlunun elini tuttuğu anı paylaşan Kara, “Can’ımız geldi” dedi.

Ünlü oyuncu, doğum sürecinin kuvvetli geçtiğini söyledi: “Çok büyük bir memnunluk, Allah herkese nasip etsin. Biz bunu ikinci sefer yaşıyoruz. Sıkıntı bir süreç oldu lakin çok şükür sıhhatle meskene gidiyoruz. Bebeğimiz Can 3.5 kilo doğdu. Biraz problem yaşadık fakat artık uygunuz. İnşallah bundan sonrası daha düzgün olur.”

 Burcu Kara’nın eşi Fırat Parlak da hislerini şu sözlerle lisana getirdi:

“Çok memnunum. Uzun vakittir New York’taydım. Burcu hamilelik sürecini tek başına geçirdi. Doğuma yetişemem diye tasa ettim fakat çok şükür beni bekledi ve geç geldi bebeğimiz.” 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.