Prenses Diana’nın mücevherleri açık artırmaya çıkıyor! Rekor fiyata satılması bekleniyor

Prenses Diana’nın ölmeden evvel katıldığı son aktiflikte taktığı mücevher ekibi rekor fiyata satışa sunulacak. New York’ta düzenlenecek olan açık artırmada göz kamaştıran mücevher ekibi için rekor fiyata alıcı bulunulacağı öngörülüyor.

12.05.2023
114
Prenses Diana’nın mücevherleri açık artırmaya çıkıyor! Rekor fiyata satılması bekleniyor

Prenses Diana’nın ölmeden evvel katıldığı son aktiflikte taktığı mücevher grubu rekor fiyata satışa sunulacak. New York’ta düzenlenecek olan açık artırmada göz kamaştıran mücevher ekibi için rekor fiyata alıcı bulunulacağı öngörülüyor.

Yardımseverliği, halka yakın duruşu ve zarafetiyle tüm dünyada bir ikon haline gelen Prenses Diana, İngiliz Kraliyet Ailesi’nden başka olarak milyonların kalbini kazanmıştı. Vefatının üzerinden yıllar geçse de unutulmayana prensesin ölmeden evvel katıldığı son aktiflikte taktığı mücevher kadrosu, açık artırmada satışa sunuluyor.

Prenses Diana

Galler Prensesi, New York’ta düzenlenecek açık artırmada satışa sunulacak olan kolye ve küpe grubunu Haziran 1997’de Londra’da Kuğu Gölü’nün galasında takmıştı. Diana’nın ağır ilgi gösterilen birinci mücevheri için 5 milyondan 15 milyon dolara kadar alıcı bulunabileceği kestirim ediliyor.

Prenses Diananın mücevher takımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hande Soral oğlu Ali’yi paylaştı! Görenler “aynı dayısı” yorumunu yaptı

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.