Bahadır Yenişehirlioğlu duyurdu: “Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı yakında TRT 1’de!”

Son olarak TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem yazıp hem oynadığı Derviş karakterini canlandıran Bahadır …

26.11.2022
202
Bahadır Yenişehirlioğlu duyurdu: “Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı yakında TRT 1’de!”

Son olarak TRT1’de yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem yazıp hem oynadığı Derviş karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından beklenen yeni proje muştusunu vermişti. Yenişehirlioğlu, ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’ dizisinin yakında TRT 1 ekranlarında olacağını bildirdi. İşte Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı dizisinin birinci tanıtım fragman

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

‘Payitaht Abdülhamid’, ‘Sevda Kuşun Kanadında’, ‘Mahsusa’, ‘Direniş Karatay’ üzere başarılı üretimlerde rol alan usta muharrir, oyuncu ve birebir vakitte hukukçu olan Bahadır Yenişehirlioğlu, nihayet beklenen haberi toplumsal medya hesabından duyurmuştu.

Es Sinema imzalı, Berat Özdoğan’ın yönetmenliğinde yayınlanacak olan Barbaros Hayreddin yakında TRT 1 ekranlarında olacak.

‘BARBAROS HAYREDDİN SULTAN’IN FERMANI’ DİZİSİNİN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

Bahadır Yenişehirlioğlu

Yeni dönem için TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ı Fermanı’ dizisinin başrolünde Tolgahan Sayışman yer alıyor.

Hayreddin dizisinin çekimlerine başlandı

BARBAROS HAYREDDİN SULTAN’IN FERMANI DİZİSİ NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin devamı niteliğinde çekilen ‘Barbaros Hayreddin Sultan’ın Fermanı’ dizisinde Hayreddin karakterine Sayışman hayat verecek.

Merakla beklenen projenin yayın hayatına ne vakit başlayacağı konusunda şimdi net bir açıklama yapılmadı.

Tolgahan Sayışman

Usta sanatçı Bahadır Yenişehirlioğlu takımın ana karakteri olarak toplumsal medya hesabından bu müjdeli haberi, “Değerli dostlarım ısrarla soruyordunuz buyurun. HAYREDDİN çekimlerine başladık iyi uğurlu olsun” notuyla vermişti.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.