RTÜK’ten sert hamle! Kısmetse Olur yayından mı kaldırılıyor?

Son periyotların en çok konuşulan programı “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü”, bilhassa toplumsal medya kullanıcıları ortasında ağır ilgi görüyor. 2017 yılında izdivaç programlarına yasak koyan RTÜK’ün Kısmetse Olur: Aşkın Gücü için harekete geçtiği argüman edildi.

04.01.2023
165
RTÜK’ten sert hamle! Kısmetse Olur yayından mı kaldırılıyor?

Son periyotların en çok konuşulan programı “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü”, bilhassa toplumsal medya kullanıcıları ortasında ağır ilgi görüyor. 2017 yılında izdivaç programlarına yasak koyan RTÜK’ün Kısmetse Olur: Aşkın Gücü için harekete geçtiği sav edildi.

2017 yılında evlilik programlarının yasaklanmasıyla yayından kaldırılan fenomen program “Kısmetse Olur”, 5 yıl ortadan sonra ekranlara süratli bir dönüş yaptı. Haftanın 6 günü YouTube kanalında yayımlanan “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü” tanıtım fragmanlarıyla dahi geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. 9 erkek ve 9 bayanın aşk için verdiği gayret ve emeğe odaklanan programda yaşananlar toplumsal medyada sık sık gündem oluyor. Saat 18.30’da 20. kısmıyla ekranlara gelmeye hazırlanan program hakkında çıkan yeni bir argüman ortalığı ayağa kaldırdı. 

Kısmetse Olur

Televizyon ekranlarında izdivaç programlarını yasaklayan RTÜK’ün Youtube’da izleyenlerle buluşan “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü” için harekete geçtiği ve denetleme yapacağı tez edildi. Programın yayından kaldırılacağına dair çıkan söylentiler toplumsal medyada gündem oldu.

RTÜK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Enis Arıkan’a sürpriz doğum günü! Tam altınlar havada uçuştu

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.