JOE ALWYN, TAYLOR SWIFT İLE İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Taylor Swift ve Joe Alwyn’in ilişkisinin başlamasından beş yıl geçti ve hala hiçbir detay bilmiyoruz! İlişkileri konusunda süper gizli olan …

19.04.2022
415
JOE ALWYN, TAYLOR SWIFT İLE İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Taylor Swift ve Joe Alwyn’in ilişkisinin başlamasından beş yıl geçti ve hala hiçbir detay bilmiyoruz! İlişkileri konusunda süper gizli olan Alwyn ve Swift, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyorlar. Geçtiğimiz hafta Elle İngiltere’ye bir röportaj veren Alwyn, neden Swift hakkında konuşmadığını anlattı. İlişkilerine olan merakı anlamadığını söyleyen Alwyn, aynı zamanda neden şimdilerde insanların, ünlülerin ilişkilerini gözler önüne yaşamalarını beklediğini bilmediğini belirtti.

“Tedbirli ve gizli olmak istediğim için değil, bu aslında başka bir şeye cevap” diyen Alwyn, “Gittikçe daha da müdahaleci olan bir kültürde yaşıyoruz. Ne kadar çok anlatırsanız veya anlatmamayı tercih ederseniz, o kadar çok elinizden bir şeyler alınıyor,” diye ekledi.

Alwyn ile ilişkisine 2016’da başlayan Swift, 2019’da verdiği röportajda sevgilisine benzer yorumlarda bulunmuştu. “Konuşursam, insanların bunun tartışmaya açık olduğunu düşündüğünü öğrendim ve ilişkim tartışmaya açık değil,” diyen Swift, “Sınırın olduğu yer burası ve hayatımın yönetilebilir hale geldiği yer burası” diye eklemişti.

Bir yıl sonra, özel hayatını ayrı tutmanın günlük hayatını daha normal hissettirdiğini anlatan Swift, “Onu tanımak ve şu an içinde bulunduğum ilişki içinde olmak, kesinlikle hayatımı normal bir hayat gibi hissettiriyor. Bu nerede yaşayacağınıza, kiminle takılacağınıza, ne zaman fotoğraf çekilmeyeceğinize karar vermek olsun…  gerçekten sadece biraz normallik bulmaya çalışıyorum,” demişti.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.