Acun Ilıcalı’dan BB Erzurumspor’a dev destek! 125 bin 600 adet forma…

Ünlü programcı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, canlı yayında takviye verdiği BB Erzurumspor’a dayanak verdi. SMS kampanyası başlatan ünlü sunucu …

17.08.2022
193
Acun Ilıcalı’dan BB Erzurumspor’a dev destek! 125 bin 600 adet forma…

Ünlü programcı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, canlı yayında takviye verdiği BB Erzurumspor’a dayanak verdi. SMS kampanyası başlatan ünlü sunucu 125 bin 600 forma satıldı.

Erzurum’un lokal olan kanalı Kardelen TV’de canlı olarak yayınlanan BB Erzurumspor’a dayanak aktifliğine ünlü sunucu ve üretimci Acun Ilıcalı’da dayanak sağladı. İşadamlarının da katıldığı programda Erzurumspor’a ilişkin 125 bin 600 forma satıldı geç saatlere kadar devam eden programda en büyük çağrıyı Ilıcalı yaptı.

Sunuculuğunu yaptığı etkinliğe Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok, İbrahim Aydemir, Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen, BB Erzurumspor Lideri Hüseyin Üneş, İlçe Belediye liderleri, BB Erzurumspor Teknik heyeti, futbolcular, bürokratlar, STK liderleri ve taraftarlar da katıldı.

Ilıcalı dayanak veren herkes için “Erzurum’da olmaktan ve bu gurur gününü yaşamaktan ötürü çok memnunum. Erzurumlu olmaktan onur duyuyorum. Bu türlü bir teklifi aldığım vakit hiç düşünmeden kabul ettim. İnşallah BB Erzurumspor tekrar Harika Lig’e yükselecek ve hak ettiği yerde olacak” şeklinde konuştu. 

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.