Yeşil alanlardan TBMM sıralarına! Eski futbolcu Alpay Özalan milletvekili seçildi

Spor, sanat ve basın topluluğundan birçok isim milletvekili olarak TBMM’de olmaya hak kazandı. Bu isimlerden biri olan eski futbolcu Alpay Özalan, geçen devir olduğu üzere bu periyot de milletvekili seçildi.

17.05.2023
111
Yeşil alanlardan TBMM sıralarına! Eski futbolcu Alpay Özalan milletvekili seçildi

Spor, sanat ve basın topluluğundan birçok isim milletvekili olarak TBMM’de olmaya hak kazandı. Bu isimlerden biri olan eski futbolcu Alpay Özalan, geçen periyot olduğu üzere bu devir de milletvekili seçildi.

28’inci Periyot Milletvekili Genel Seçimi’nde isimler muhakkak olurken sanat, iş ve spor dünyasından da birçok ünlü milletvekili olarak mecliste yer almaya hak kazandı.

Milletvekili seçimleri

Ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Halit Yerebakan, usta aktör Bahadır Yenişehirlioğlu, müzisyen Yücel Arzen, Eski Türkiye Hoşu Seda Sarıbaş’ın yanı sıra eski futbolcular da milletvekili oldu. AK Parti’nin 2’nci Bölge 2’nci sıra milletvekili adayı Alpay Özalan, geçen devir olduğu üzere bu periyot de TBMM’de kelam sahibi olacak. 

Alpay Özalan

Sırasıyla Beşiktaş, Fenerbahçe, Aston Villa, Incheon United, Urawa Red Diamons ve FC Köln gibi dünya çapında ekiplerde forma giyen Özalan’ın hayranları bu haberi sevinçle karşıladı.

Alpay Özalan futbol kariyeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Begüm Polat: Siz yardım yaptınız diye kimse istediğiniz yer oy veremez!

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.