Yunus Günçe’nin Lider Erdoğan galibiyetinin akabinde meslek gayeleri belirli oldu: Korsancılık

Yunus Günçe, 14 Mayıs seçimlerinden evvel AK Parti seçmenlerine küstahça tehdit ve küfürler savurmuştu. “Siz çöpsünüz…”, “Kendinize öbür meslek planı yapın” diyen Günçe, muhalefetin ikinci cinste da uğradığı yenilgisinden sonra adeta köşesine sindi.

30.05.2023
138
Yunus Günçe’nin Lider Erdoğan galibiyetinin akabinde meslek gayeleri belirli oldu: Korsancılık

Yunus Günçe, 14 Mayıs seçimlerinden evvel AK Parti seçmenlerine küstahça tehdit ve küfürler savurmuştu. “Siz çöpsünüz…”, “Kendinize öteki meslek planı yapın” diyen Günçe, muhalefetin ikinci çeşitte da uğradığı yenilgisinden sonra adeta köşesine sindi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oyuncu kimliğiyle artık gündemde tutunamayan Yunus Günçe isimli ünlü, bütün muhalif paylaşımları sonucu Sözcü TV’de işbaşı yaptığını duyurmuştu. 14 Mayıs seçimlerinden evvel yaptığı görüntülü paylaşımında iktidara ve iktidar seçmenlerine ağza alınmayacak tehdit ve hakaretler savurmuştu. Paylaşımında “15 Mayıs sonrası kendinize yeni iş arayın. Hepiniz çöpsünüz. Ne yapsanız işe yaramayacak. Limon satabilirsiniz. Korsan taksici olabilirsiniz.” sözlerini kullanan Günçe’nin 28 Mayıs yenilgi sonrası meslek seçenekleri ortasından hangisini seçeceği merak konusu oldu.

Yunus Günçe

MİLLETİN TOKADI SERT OLDU!

İlk cinste iktidara takviye veren seçmenlere karşı hakaret ve tehdit içerikli paylaşımlar yapan ünlüler yeniden milletin iradesinin önüne geçemedi. Muhalefetin yandaş tayfasından Yunus Günçe, birinci çeşitten evvel AK Parti seçmenleri için şahsına yakışır formda küstahça kelamlar sarf etmiş, iktidara oy veren vatandaşlara “Çöpsünüz” diyerek yeni meslek planı teklifinde bulunmuştu. 28 Mayıs sonrası uğradıkları yenilgi altında ezilen kelamda sanatkarlardan Günçe’ye milletten tokat üzere karşılık geldi:

“Ne yapsalar boş, bahtın üstünde bir mukadderat vardır.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.